Wakacyjne grillowanie

poniedziałek 22 sierpnia 2016
  • Wakacyjne grillowanie to impreza dedykowana wszystkim lubiącym spędzać czas na świeżym powietrzu (fot. mat. organizatora)
    Wakacyjne grillowanie to impreza dedykowana wszystkim lubiącym spędzać czas na świeżym powietrzu (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 28 sierpnia 2016
Gdzie: Sosnowiec
Po raz kolejny sosnowiczanie będą mogli spotkać się na wspólnym grillowaniu. Wystarczy zabrać koc, grilla, domowe przysmaki i wyruszyć na Górkę Środulską by spędzić dzień pełen atrakcji.

Wakacyjne grillowanie odbędzie się 28 sierpnia i wzbogacone zostanie o wiele dodatkowych atrakcji dla dużych i małych smakoszy.

Impreza rozpocznie się o godz. 13 i najważniejszym jej wydarzeniem będzie konkurs na najlepszą potrawę z grilla. Dodatkowo nie zabraknie pokazów militarnych, malowania twarzy, zabaw dla dzieci i dmuchańców. Zaplanowano warsztaty ogrodnicze, zajęcia dotyczące powstawania dźwięku i budowanie zamków z piasku. Dzieci będą miały możliwość obejrzenia spektaklu „Uniwersytet kaczki dziwaczki”, wzięcia udziału w karaoke oraz wysłuchania koncertu piosenek dla dzieci. 

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Czasem na wspaniałą wycieczkę wystarczy weekend, a nawet jeden dzień (fot. foter.com)

Majówka, wakacje, jak je spędzić? W okolicy jest mnóstwo ciekawych miejsc, które możemy odwiedzić mając wolny weekend, a nawet jeden dzień. Wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Część z nich to miejsca pełne emocjonujących atrakcji, inne pozwolą odpocząć od miejskiego zgiełku. Oto nasz przegląd:

TOP 10 największych atrakcji w twojej okolicy