Rodzinny trekking z Olą Dzik

piątek 30 września 2016
  • Tym razem Ola Dzik zabierze rodziny w Beskid Żywiecki (fot. mat. organizatora)
    Tym razem Ola Dzik zabierze rodziny w Beskid Żywiecki (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 8 października 2016
Gdzie: Będzin
Jesień to wciąż dobra pora na wyprawę w góry. Jeśli chcecie zarazić dzieci miłością do nich, dołączcie do drugiej edycji rodzinnych trekkingów z Olą Dzik, przewodniczką z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Będzinie.

Zeszłoroczna edycja wypraw pod hasłem „Wędruj z Olą Dzik” cieszyła się dużym zainteresowaniem. Dlatego przewodniczka przygotowała kolejne propozycje wycieczek. Celem pierwszej z nich, wrześniowej, była Przehyba w Beskidzie Sądeckim. Trasa październikowej wycieczki powiedzie na Wielką Raczę w Beskidzie Żywieckim.

Aleksandra Dzik, która poprowadzi uczestników trekkingu, posiada uprawnienia międzynarodowego przewodnika górskiego UIMLA. Ola zachęca do udziału we wszystkich przygotowanych przez siebie wyprawach. Za udział w jednej wycieczce przyznawać będzie uczestnikowi jeden punkt. Kto zbierze ich najwięcej, zdobędzie tytuł Wędrownika Roku i otrzyma puchar, dyplom oraz nagrodę rzeczową. W dniu wyprawy, czyli 8 października, o godz. 7 pod budynkiem OSiR przy ul. Sportowej 4 na uczestników czekał będzie bus, który zawiezie ich do Rycerki Dolnej. Stamtąd wędrowcy przejdą szlakiem zielonym na przełęcz Przegibek, a dalej szlakami czerwonym i niebieskim na Małą i Wielką Raczę. Po posiłku w schronisku zaplanowano zejście do Rycerki Górnej i powrót busem do Będzina.

Zapisy przyjmowane są pod numerem tel. 32 267 30 07 wew. 38. Warunkiem udziału jest uiszczenie opłaty w wysokości 35 zł od osoby.

Szczegółowy program wycieczki dostępny na stronie www.osir.bedzin.pl.

Kategoria: Wydarzenia