Rodzinne urodziny Spodka

czwartek 20 października 2016
  • W tym roku Spodek obchodzi swoje 45. urodziny (fot. mat. organizatora)
    W tym roku Spodek obchodzi swoje 45. urodziny (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 22 października 2016
Gdzie: Katowice
45. urodziny katowickiego Spodka to nie tylko wieczorny koncert. Atrakcje będą trwały cały dzień, a wiele z nich zaplanowano z myślą o najmłodszych uczestnikach urodzinowej imprezy.

Dzień Otwarty z okazji 45. urodzin katowickiego Spodka to m. in. kosmiczna strefa dla dzieci. W niej maluchy pomalują laurki dla Spodka, pokolorują wielkoformatową pocztówkę i wezmą udział w plastycznych i muzycznych zabawach. Będą bańki mydlane, malowanie buziek, przestrzenna Jenga, gry sportowe oraz możliwość sfotografowania się z bohaterami Gwiezdnych Wojen.

Tego dnia ślizgawka w Spodku będzie dostępna bezpłatnie w godz. 12, 14, 15, 16.30, 18 i 19.30. Około godziny 13 na taflę wjedzie Reprezentacja Polski Kobiet w Hokeju na Lodzie i zaprezentowana zostanie Hokejowa Drużyna 45-lecia Spodka z wieloma gwiazdami hokeja w składzie: Andrzej Tkacz, Andrzej Zabawa, Wojciech Tkacz, Jacek Płachta i Mariusz Czerkawski.

Sportowe emocje to nie tylko hokej. Odbędą się pokazowe walki w zapasach dzieci i młodzieży oraz prezentacja zapaśniczych mistrzów z udziałem Czesława Kwiecińskiego, Andrzeja Suprona i Stanisława Krzesińskiego.  Na pokazach karate będziecie mogli spróbować swoich sił w tej sztuce walki, potrenujecie również boks. Zaplanowano też rozmowę ze znanymi siatkarzami, którzy opowiedzą o swojej pasji.

Od godziny 18 w wydarzeniu, które będzie spektaklem prezentującym historię Spodka i związane z nim wspomnienia, wystąpią m.in.: Lady Pank, Myslovitz, Miuosh i zespół Kaliber 44. Szczegółowy plan 45. Urodzin Spodka znajduje się na stronie.

Kategoria: Wydarzenia