SILESIA BAZAAR po raz trzeci specjalnie dla najmłodszych

niedziela 30 października 2016
  • SILESIA BAZAAR Kids odbędą się już po raz trzeci (fot. mat. organizatora)
    SILESIA BAZAAR Kids odbędą się już po raz trzeci (fot. mat. organizatora)
Patronat silesiadzieci.pl
Kiedy: 
  • niedziela 13 listopada 2016
Gdzie: Katowice
Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach po raz trzeci gościć będzie największe wydarzenie w branży niezależnej mody i dizajnu dla dzieci i rodziców. Kolejny raz patronujemy tej modnej rodzinnej imprezie.

SILESIA BAZAAR Kids vol.3 to miejsce dla prawie 100 wystawców oferujących polskie produkty dla dzieci. Podczas targów, które odbędą się 13 listopada w godz. 10-18, odwiedzający będą mieli możliwość zakupu nie tylko wyjątkowych ubrań, ale również oryginalnych akcesoriów i ręcznie robionych zabawek. Do wystawienia się na targach zaproszono również producentów oryginalnych mebli i dodatków.

SILESIA BAZAAR Kids vol.3 to nie tylko stoiska z produktami, ale też miejsce, w którym warto spędzić razem czas. Poza przestrzenią targową zaplanowano też strefę warsztatów dla dzieci i całych rodzin, a także prelekcje i dyskusje dla rodziców. Nie zabraknie Strefy Relaksu z udogodnieniami dla mam z dziećmi oraz Srefy Gastro pełnej przysmaków z popularnych, oryginalnych lokali gastronomicznych.

Warsztaty i zabawy dla najmłodszych fanów nauki przygotują MathRiders i Edukido, mali artyści znajdą coś dla siebie u WyTworzyMy i w Pracowni Ceramiki. Atrakcje dla dzieci przygotowali również: Iglarnia, Fabryka Młodych Talentów, Fundacja Ekologiczna  - Wychowanie i Sztuka oraz Magdalena Kamińska Fotografia Artystyczna. Nie zabraknie Domu Aniołów Stróżów, który tradycyjnie zaprosi odwiedzających na warsztaty z sitodruku.

By być na bieżąco warto obserwować wydarzenie na FB

Kategoria: Wydarzenia