Boże Narodzenie między komercją a bliskością

niedziela 11 grudnia 2016
  • Jak w świątecznej gorączce znaleźć czas dla rodziny? To problem, który poruszony zostanie w Stefie Rodzica (fot. foter.com)
    Jak w świątecznej gorączce znaleźć czas dla rodziny? To problem, który poruszony zostanie w Stefie Rodzica (fot. foter.com)
Kiedy: 
  • piątek 16 grudnia 2016
Gdzie: Katowice
Jak w świątecznej bieganinie znaleźć chwile na prawdziwy kontakt z bliskimi? Jak świętować, by ten wyjątkowy czas dawał radość, zamiast stanowić dodatkową porcję stresu? Nad tym zastanowią się wspólnie uczestnicy kolejnych warsztatów w Strefie Rodzica SWPS
Osoby biorące udział w warsztacie „Boże Narodzenie między komercją a bliskością” podyskutują, jak sprawić, by Święta nie były kolejnym wyzwaniem i zadaniem do odhaczenia i jak je zaplanować, by podczas wolnych dni każdy członek rodziny znalazł dla siebie coś przyjemnego. Porozmawiają także o autentycznym kontakcie, wymarzonych prezentach, wybieranych bez ulegania komercyjnym przekazom, o prawdziwych marzeniach i chwilowych zachciankach, a także o tym, jak sprawiać dzieciom prawdziwą radość i dawać prezenty, które po świętach nie zostaną rzucone w kąt pokoju.
 
Warsztaty poprowadzi psycholog i socjolog Żaneta Rachwaniec-Szczecińska. Zajęcia odbędą się 16 grudnia o godz. 17 w Uniwersytecie SWPS w Katowicach przy ul. Techników 9. Udział jest bezpłatny, ale trzeba się zapisać u Moniki Bazan, koordynatorki Strefy Rodzica w Katowicach: tel. 785 202 511, e-mail: strefarodzica.katowice@swps.edu.pl.
Kategoria: Wydarzenia