Mama w kinie

środa 8 marca 2017
  • "Kino na obcasach" to specjalne pokazy filmowe w sieci Multikino dedykowane wyłącznie kobietom (fot. mat. Multikino)
    "Kino na obcasach" to specjalne pokazy filmowe w sieci Multikino dedykowane wyłącznie kobietom (fot. mat. Multikino)
Kiedy: 
  • wtorek 14 marca 2017
Każda mama potrzebuje chwili wytchnienia i relaksu. Okazją do świetnej zabawy w gronie przyjaciółek będzie „Kino na obcasach” z przedpremierową pikantną komedią romantyczną „Wszystko albo nic”.

Film "Wszystko albo nic" to komedia inspirowana przebojową „Bridget Jones”, która opowiada o sercowych poszukiwaniach grupy znajomych. Ich codzienność wygląda jak najlepsze odcinki kultowych „Przyjaciół”, a o uczucia jednej z pięknych bohaterek powalczy dwóch amantów polskiego kina – Michał Żebrowski i Paweł Deląg. Film na podstawie bestsellerowej serii książek Evy Urbaníkovej możecie zobaczyć na przedpremierowym pokazie już 14 marca w Multikinie.

„Kino na Obcasach” to seanse dla Pań oraz dodatkowe atrakcje, które czekają na Was w Multikinach w Jaworznie, Katowicach, Rybniku, Tychach oraz Zabrzu.

Cena biletu: 24,60 zł lub 21,60 zł (bilet dla grupy min. 15 pań lub za okazaniem Karty Nauczyciela

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Body Worlds to wystawy, które budzą kontrowersje na całym świecie (fot. Ewelina Zielińska)

Słyszeliście już o budzącej kontrowersje na całym świecie wystawie Body Worlds Vital? Co zrobić, gdy dziecko widząc plakat prosi by na nią pójść? Czy oglądanie spreparowanych ludzkich zwłok to rozrywka dla każdego i czy naprawdę można się tam czegoś nauczyć? Postanowiliśmy to sprawdzić osobiście!

Body Worlds - kontrowersyjna wystawa oczami dziecka