Szachrajka na dworcu

środa 8 marca 2017
  • Pchła Szachrajka zostanie wystawiona na deskach Teatru Żelaznego (fot. mat. organizatora)
    Pchła Szachrajka zostanie wystawiona na deskach Teatru Żelaznego (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 12 marca 2017
Gdzie: Katowice
Znana bajka Jana Brzechwy pt. „Pchła Szachrajka” zagości na deskach Teatru Żelaznego, który mieści się na dworcu PKP w Katowicach-Piotrowicach.

Mała, krnąbrna i psotną Pchełką przemierza lądy i morza, by dostarczyć dzieciom wiele emocji i powodów do śmiechu. Twórcami spektaklu są znani i nagradzani artyści śląskich teatrów dla dzieci: Dariusz Wiktorowicz –reżyser, były dyrektor Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie, zdobywca wielu nagród za reżyserię spektakli dla dzieci, Marta Marzęcka – wieloletnia aktorka Teatru Banialuka w Bielsku-Białej, zdobywczyni Złotej Maski (2012) za stworzone  role w spektaklach dla dzieci oraz Piotr Wiśniewski – aktor, pomysłodawca i założyciel Teatru Żelaznego. Zrealizował 8 premier w tym spektakle dla dzieci.

Przedstawienie odbędzie się 12 marca o godz. 12. Bilety w cenie 20 zł .

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Body Worlds to wystawy, które budzą kontrowersje na całym świecie (fot. Ewelina Zielińska)

Słyszeliście już o budzącej kontrowersje na całym świecie wystawie Body Worlds Vital? Co zrobić, gdy dziecko widząc plakat prosi by na nią pójść? Czy oglądanie spreparowanych ludzkich zwłok to rozrywka dla każdego i czy naprawdę można się tam czegoś nauczyć? Postanowiliśmy to sprawdzić osobiście!

Body Worlds - kontrowersyjna wystawa oczami dziecka