Kiedy dziecko mnie złości

wtorek 7 listopada 2017
  • Zajęcia w Biblioforum to sposób na budowanie z dziećmi dobrych, mocnych relacji (fot. pixabay)
    Zajęcia w Biblioforum to sposób na budowanie z dziećmi dobrych, mocnych relacji (fot. pixabay)
Kiedy: 
  • wtorek 7 listopada 2017 - środa 8 listopada 2017
Gdzie: Gliwice
„Sztuka lepszego życia - czytając siebie” to cykl warsztatów dla rodziców, organizowanych wspólnie przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Gliwicach i Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną. Po kilkumiesięcznej przerwie popularne spotkania zostaną wznowione.

Kontynuacja projektu obejmie dwanaście spotkań warsztatowych, organizowanych od listopada do czerwca, podczas których specjaliści z poradni pomogą rodzicom odnaleźć się w roli przewodnika dziecka oraz nauczą ich pokonywać trudności, wiążące się z rodzicielstwem.

Pierwsze zajęcia w nowym cyklu odbędą się 7 listopada o godz. 16.30. Zatytułowane będą „Kiedy dziecko mnie złości …”. Mirosława Bubak i Dorota Pniowska z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej wyjaśnią, co sprawia, że złość rodzica sięga zenitu, jak to wpływa na dziecko oraz co robić, by złość nie niszczyła ich relacji.

Kolejne zajęcia pt. „Jak wykorzystać potencjał umysłu?” zaplanowano 8 listopada o godz. 17. Prowadzące Justyna Kenig i Magdalena Plich pokażą, jak poszerzyć świadomość swoich mocnych stron oraz umiejętność stawiania i osiągania celów.

Bezpłatne zajęcia odbywać się będą w Biblioforum, filii MPB zlokalizowanej w centrum handlowym Forum przy ul. Lipowej 1.

Kategoria: Wydarzenia