Na ratunek drzewom

czwartek 8 marca 2018
  • Młodzi widzowie wraz z leśniczym spróbują uratować usychający las (fot.pixabay)
    Młodzi widzowie wraz z leśniczym spróbują uratować usychający las (fot.pixabay)
Kiedy: 
  • sobota 10 marca 2018
Gdzie: Mikołów
Usychający las, zmartwiony myśliwy i dzieci, które mogą pomóc w uratowaniu drzew – to wszystko czekać będzie w najbliższą sobotę w CH Auchan Mikołów. I Wy możecie dołączyć do ekologicznej wyprawy teatralnej.

Wraz z leśniczym dzieci wyruszą w podróż, aby poznać przyczyny choroby drzew. Dzięki pomocy czarodziejki dotrą do Krainy Kwitnących Wzgórz, gdzie wszystko stanie się jasne! Zamieszkujący krainę smok, krasnal Brudasek oraz Śmieciarz zanieczyszczający las i płynącą przez niego rzekę – to sprawcy usychania lasu. Czy leśnikowi uda się nauczyć spotkanych bohaterów, jak prawidłowo dbać o środowisko? Czy pokona smoka w pojedynku na zagadki? Leśnikowi z pewnością przyda się pomoc małych widzów.

Interaktywna bajka ekologiczna pt. „Jak leśnik ratował las” nie tylko zapewni maluchom dobrą zabawę, lecz także nauczy dzieci troski o środowisko. Barwne tło i liczne rekwizyty pobudzą wyobraźnię małych widzów, a wesoła fabuła dostarczy dużo śmiechu.

Teatrzyk odbędzie się 10 marca w Centrum Handlowym Auchan Mikołów przy ul. Gliwickiej 3 w Mikołowie. Spektakl odegrany zostanie dwukrotnie – o godzinie 11 oraz 15. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny.

 

Kategoria: Wydarzenia