Sensoplastyka czyli Legalne Brudzenie

poniedziałek 16 kwietnia 2018
  • Brudzenie się to najlepszy sposób poznawania otaczającego świata (fot. pixabay)
    Brudzenie się to najlepszy sposób poznawania otaczającego świata (fot. pixabay)
Kiedy: 
  • sobota 21 kwietnia 2018
Gdzie: Katowcie
Dzieci uwielbiają wszystkiego dotykać i wszystkiego próbować - to zdecydowanie najlepszy sposób na poznawanie otaczającego świata. Dzięki Sensoplastyce w Gryfnym Graniu mogą całkiem legalnie ubrudzić się od stóp do głów i czerpać radość z nowych doznań.

W każda trzecią sobotę miesiąca Gryfne Granie we współpracy z WyTworzyMy organizuje sesje legalnego brudzenia. Warsztaty przeznaczone dla dzieci od 9 miesiąca życia pozwalają na eksperymentowanie, tworzenie i radosne uwalnianie twórczej ekspresji bez obaw o brudne ciuszki czy podłogę. Warsztaty Sensoplastyki® pobudzają wszystkie zmysły, a maluchy mają sznasę poznać nowe konsystencje i doświadczać nowych wrażeń. Zabawa jest bezpieczna, o podczas zajęć używane są tylko produkty spożywcze, dzięki czemu w zabawie mogą uczestniczyć również małe dzieci. W warsztatach, wraz z dzieckiem uczestniczą rodzice – wszystkim przyda się wygodne ubranie na zajęcia i coś do przebrania na później. 

Warsztaty trwają około jednej godziny (ze sprzątaniem). O godz. 10.15 - pierwsza grupa; 12.15 - druga grupa; 14.15 - trzecia grupa. Koszt warsztatów – 40 zł/dziecko, rodzic uczestniczy bezpłatnie. Zapisy pod nr tel. 798 807 601. 

Kategoria: Wydarzenia