Bieg malucha w Święto Flagi

czwartek 26 kwietnia 2018
  • Maluchy z przyjemnością wezmą udział w sportowej rywalizacji (fot. mat. organizatora)
    Maluchy z przyjemnością wezmą udział w sportowej rywalizacji (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • środa 2 maja 2018
Gdzie: Będzin
Obchodzone 2 maja Święto Flagi to stosunkowo nowe święto, obecne w kalendarzu zaledwie od kilkunastu lat. Jak je spędzić? Pomysłów jest wiele, ale jednym z ciekawszych jest Bieg Malucha.
Bieg Malucha „Biegaj z Nami w Święto Flagi” to okazja, by zarazić dziecko pasją do sportu. Bieg przeznaczony jest dla dzieci w wieku od trzeciego do dziesiątego roku życia (roczniki od 2008 do 2015). Dziewczynki i chłopcy będą rywalizować podzieleni na kategorie wiekowe na dystansach dostosowanych do swojego wieku - od 350 do 700 metrów. Start biegu zaplanowano w lasku grodzieckim w Będzinie o godz. 17. Zapisy przyjmowane będą do godz. 16. Uczestnictwo w Biegu Malucha jest bezpłatne. Każde dziecko za udział w Biegu Malucha otrzyma pamiątkowy medal.
 
Organizatorami zawodów są: Urząd Miejski w Będzinie, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Będzinie oraz Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Będzinie.
Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

fot. pixabay

Przed nami naprawdę długi weekend majowy. Kilka dni będzie pogodnych, kilka mniej. W naszym artykule znajdziecie podpowiedzi, w jakie miejsca warto się wybrać z rodziną, kiedy świeci słońce, ale i gdy pogoda nie rozpieszcza. Do wszystkich biletowanych będziemy mieć dla Was darmowe wejściówki!

Majówka 2018 – jak ją spędzić, gdzie się wybrać?