Majowy weekend pełen atrakcji w Dąbrowie Górniczej

poniedziałek 23 kwietnia 2018
  • Majowy weekend w mieście też może być bardzo ciekawy (fot. mat. organizatora)
    Majowy weekend w mieście też może być bardzo ciekawy (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • wtorek 1 maja 2018 - czwartek 3 maja 2018
Dwa główne miejsca wydarzeń, niezliczona ilość atrakcji, setki kilometrów pokonanych w sportowej rywalizacji i przede wszystkim ciekawa i zdrowa forma spędzenia majowego weekendu - to wszystko czeka na uczestników tegorocznej edycji imprezy Dębowy Maj Festiwal.

W majowy weekend w Dąbrowie Górniczej będzie można wybierać spośród licznych propozycji zarówno dla osób ceniących aktywny, sportowy wypoczynek, jak i dla wielbicieli wydarzeń kulturalnych.

Specjalne atrakcje przygotowano dla rowerzystów, rolkarzy, biegaczy, żeglarzy, surferów, piłkarzy, koszykarzy czy siatkarzy. Szeroki wachlarz ofert czekać będzie na wszystkich, którzy cenią aktywność na świeżym powietrzu i lubią smak sportowej rywalizacji. Nie zabraknie zajęć dla najmłodszych, warsztatów plastycznych czy zabaw i konkursów rodzinnych. Większość sportowych konkurencji rozegranych zostanie w malowniczej scenerii parku Zielona oraz nad Pogoriami. 

MIłośnicy koncertów i wydarzeń kulturalnych z pewnością zwrócą uwagę na Strefę Kultury, która zostanie zorganizowana w Fabryce Pełnej Życia. W planie atrakcji znajdują się m.in. koncerty, widowisko multimedialne, teatr ognia, a nawet... atak kosmitów. 

Szczegółowe informacje oraz dokładną rozpiskę zawodów i wszystkich przewidzianych atrakcji znaleźć można na stronie wydarzenia.

Kategoria: Wydarzenia