Bazar wraca na stadiony

piątek 11 maja 2018
  • SILESIA BAZAAR to największe w naszym regionie targi polskiego dizajnu (fot. mat. organizatora)
    SILESIA BAZAAR to największe w naszym regionie targi polskiego dizajnu (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 13 maja 2018
Gdzie: Chorzów
Jeśli szukacie idealnego miejsca na zakup niebanalnych ubrań i dodatków, które wzbogacą Wasze letnie stylizacje, powinniście wybrać się w najbliższą niedzielę na Stadion Śląski. To właśnie tam zagości SILESIA BAZAAR - największe w naszym regionie targi niezależnej polskiej mody i dizajnu.

Targi SILESIA BAZAAR vol. 8 to targi niezależnej polskiej mody i dizajnu. Wiosenna edycja odbędzie się pierwszy raz w nowo otwartym budynku Stadionu Śląskiego położonym na skraju największego parku miejskiego Polski, którym jest Park Śląski. 

Stadion Śląski to nowa ikona naszego regionu. Obiekt dysponuje nowoczesnym zapleczem kongresowo-targowym, który po raz pierwszy wykorzystamy pod organizację naszej imprezy - wyjaśnia Piotr Kalisz, organizator imprezy - Przestrzeń zaplanowana pod targi pomieści 150 stoisk w różnej wielkości, strefę warsztatów dla dzieci oraz strefę gastro. Dodatkową atrakcją będzie mini zlot food-trucków, strefa zabaw dla dzieci oraz ciekawe konkursy. A po udanych zakupach warto wybrac się na spacer po licznych alejkach Parku Śląskiego - dodaje.

Bilety - dorośli 9 zł, dzieci do 15 lat i dorośli po 65. roku życia wchodzą bezpłatnie, bilet rodzinny kosztuje 15 zł. Nie ma możliwości płacenia kartą. Wydarzenie odbędzie się na Stadionie Śląskim, przy ul. Katowickiej 10 w Chorzowie w godz 11-18. Szczegół na stronie eventu.
 

Kategoria: Wydarzenia