Spektakl dla najnajów

czwartek 31 maja 2018
  • Najnaje, czyli najmłodsi widzowie, będą czynnie uczestniczyć w tworzeniu spektaklu (fot. Bożena Nitka)
    Najnaje, czyli najmłodsi widzowie, będą czynnie uczestniczyć w tworzeniu spektaklu (fot. Bożena Nitka)
Kiedy: 
  • niedziela 3 czerwca 2018
Gdzie: Gliwice
Maluchy do teatru - Teatr Miejski w Gliwicach zaprasza najmłodszych do niezwykłego świata, w którym będą mogły współuczestniczyć w tworzeniu sztuki.

„W kole” to przedstawienie zrealizowane z myślą o najmłodszych widzach, dzieciach w wieku od 3 do 5 lat. Podobnie jak podwórkowe zawołanie „pobawmy się w…” otwiera przestrzenie wyobraźni, inicjując grę w „dom czy sklep”, tak aktorzy Teatru Miejskiego w Gliwicach zapraszają do wspólnej zabawy. Pobawmy się w świat!

Spektakl inspirowany jest nurtem teatru dla najnajów – widzów najmłodszych. Bezpieczna przestrzeń, wyraziste elementy plastyczne, zaskakujące motywy muzyczne i mniej sformalizowany charakter prezentacji dają możliwość wzięcia udziału we wspaniałej teatralnej przygodzie. Przedstawienie ma charakter interaktywny. Dzieci wraz z wykonawcami będą bawić się w echo, namalują kredą swój świat, a nawet będą mogły wpływać na przebieg zdarzeń.

Spektakl wystawiany będzie w niedzielę 3 czerwca o godz. 16 na scenie Mikro, przy ul. Nowy Świat 55 – 57. Bilety są w cenie 20 i 15 zł.

 

 

Kategoria: Wydarzenia