Wakacyjne Kinoranki

poniedziałek 6 sierpnia 2018
  • Wakacyjne Kinoranki potrwają do 27 sierpnia (fot. mat. organizatora)
    Wakacyjne Kinoranki potrwają do 27 sierpnia (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • poniedziałek 6 sierpnia 2018 - poniedziałek 27 sierpnia 2018
Gdzie: Katowice
Poniedziałkowe wakacyjne poranki nie muszą być nudne. Multikino w Katowicach zaprasza na premierowe pokazy filmowe poprzedzone animacjami, warsztatami i spotkaniami z ciekawymi gośćmi. To propozycja na dobrą zabawę dla całych rodzin.

Kinoranki to mieszanka dobrej zabawy i filmu w odpowiednich proporcjach. Letnie poniedziałki w Multikinie w Katowicach rozpoczną się od ciekawych zajęć dla dzieci oraz ich rodzin. Animacje, warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 7-11 lat. Każde spotkanie zakończy seans filmowy.

Pierwszym sierpniowym tytułem jest „Książę Czaruś” - bajka o perypetiach księcia, w którym zakochują się wszystkie dziewczyny. Czy znajdzie miłość życia? O tym dowiecie się już 6 sierpnia. Seans poprzedzą zajęcia z Gryfnym Graniem.

Kolejny tytuł to „Jak zostać czarodziejem”, którego bohaterem jest nieśmiały chłopiec o złotym sercu i bujnej wyobraźni. Przed projekcją filmu w świat magii zabierze widzów iluzjonista. Ten seans zobaczymy 13 sierpnia.

„Młodzi Tytani: Akcja! Film” to trzeci tytuł Kinoranków. Seans odbędzie się 20 sierpnia, a poprzedzi go spotkanie z superbohaterami.

27 sierpnia młodzi widzowie będą mogli zobaczyć film o Kubusiu i mieszkańcach stumilowego lasu - „Krzysiu gdzie jesteś?”. Przed filmem na widzów będą czekać kreatywne zajęcia z sensoplastyki z WyTworzyMy.

Animacje startują o godz. 10.30, a seans filmowy o godz.11. Wszystkie atrakcje wliczone są w cenę biletu (15 zł dzieci i dorośli). O szczegóły oraz rezerwacje możecie pytać pod numerem tel. 32 661 41 00. Rezerwacje grupowe (od 15 osób) pod numerem tel. 513 111 869.

Multikino Katowice mieści w Galerii Katowickiej przy ul. 3 Maja 30.

Na Kinoranki mamy dla Was wejściówki. Zapraszamy do działu konkursy.

Kategoria: Wydarzenia