Warsztaty fotograficzne dla rodziców

czwartek 9 sierpnia 2018
  • Warsztaty fotografii poprowadzi Joanna Sobczak (fot. mat. organizatora)
    Warsztaty fotografii poprowadzi Joanna Sobczak (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 25 sierpnia 2018
Gdzie: Chorzów
Każdy rodzic uwiecznia swoje pociechy na fotografiach. Jak robić to profesjonalnie, aby zdjęcia były ładnie wykonane? Dowiecie się na warsztatach z cyklu „Śniadanie na trawie” w Parku Śląskiem.

Fotografia dziecięca nie należy do najłatwiejszych, choć nie potrzeba drogiego sprzętu, aby zdjęcia budziły zachwyt. Dzięki wskazówkom profesjonalnego fotografa rodzinnego będziecie potrafili wykonać ładne i poprawne techniczne zdjęcia. Na warsztatach dowiecie się m.in. czym jest kompozycja, jak kadrować zdjęcie, jak pracować ze światłem. Dostaniecie podpowiedź, czego unikać i jakie rekwizyty możecie użyć w fotografii dziecięcej. Będzie też konkurs, którego główną nagrodą jest profesjonalna rodzinna lub dziecięca, mini sesja studyjna.

Zajęcia poprowadzi Joanna Sobczak. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Obowiązują zapisy mailowe: joanna.lena.sobczak@gmail.com lub tel. 696 899 911.

Warsztaty odbędą się 25 sierpnia o godz. 10 w Rosarium (al. Różana) w Parku Śląskim w Chorzowie. W przypadku niekorzystnej pogody, wykład zostanie przeniesiony do studia w Katowicach (ul. Wojewódzka).

Kategoria: Wydarzenia