Skocz z bajtlem do kina

środa 25 lipca 2018
  • "Skocz z bajtlem do kina" to cykl filmów w kinie Światowid, na które można przyjść z niemowlakami, bo sala kinowa jest do tego dostosowana (fot. mat. organizatora)
    "Skocz z bajtlem do kina" to cykl filmów w kinie Światowid, na które można przyjść z niemowlakami, bo sala kinowa jest do tego dostosowana (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • czwartek 2 sierpnia 2018 - czwartek 30 sierpnia 2018
Gdzie: Katowice
Kino Światowid wychodzi naprzeciw młodym rodzicom i proponuje cykl „Skocz z bajtlem do kina” – nie trzeba już kombinować z kim zostawić niemowlaka, można wyskoczyć z nim do kina, nie martwiąc się, że będzie mu tam źle.

Seanse z cyklu „Skocz z bajtlem do kina”  zostały stworzone z myślą o matkach, ojcach i opiekunach z niemowlakami. Jest to okazja do obejrzenia nowości i nadrobienia zaległości kinowych. Na sali kinowej przyciszany jest dźwięk oraz stonowane światło, dostępny jest również przewijak.

Pierwszym sierpniowym tytułem  w ramach cyklu będzie „Oko za Julię”. Film opowiada o dziewczynie imieniem Ayushe, którą rodzice chcą wydać za starszego mężczyznę, wbrew jej woli. Z pomocą przychodzi pracujący w Detroit – Gordon. Film zostanie wyświetlony 2 sierpnia o godz. 12.

Kolejny tytuł to „Nieposłuszne ” - Rachel McAdams i Rachel Weisz w roli kochanek, które za wszelką cenę postanawiają walczyć o łączące ich uczucie. Ten seans zobaczymy 9 sierpnia  o godz. 12.

„Rodziny się nie wybiera ” to tytuł trzeciego sierpniowego filmu w cyklu „Skocz z bajtlem do kina”. Jest to nowy film twórcy przebojowego „Jeszcze dalej niż północ”. Do wziętego projektanta przyjeżdża rodzina, która wywraca mu życie do góry nogami. Film będzie można obejrzeć 16 sierpnia o godz. 12.

Następny film nosi tytuł „Loveling". Jest to historia kobiety, która musi pokonać własny niepokój i znaleźć nowe siły po rozstaniu z ukochanym synem. Film obejrzymy 23 sierpnia o godz. 12.

Juliet" to ostatni tytuł cyklu: Annie niespodziewanie przeżywa romans z wyblakła gwiazdą rocka. Komedia romantyczna na podstawie powieści Nicka Hornby’ego. Będzie można ją zobaczyć 30 sierpnia o godz. 12.

Bilety na wszystkie seanse są w cenie: 18 zł (normalny), 15 zł (ulgowy). Niemowlaki mają wstęp bezpłatny.

Na wszystkie filmy z cyklu „Skocz z bajtlem do kina” mamy wejściówki. Zapraszamy do działu Konkursy.

Kino Studyjne Światowid mieści się w Katowicach, przy ul. 3 Maja 7.

Kategoria: Wydarzenia