Moc atrakcji z Niespodzianką

poniedziałek 13 sierpnia 2018
  • W Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu będzie można pobawić się i obejrzeć spektakl pt. „Zwierciadło Marzeń” (fot. mat. organizatora)
    W Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu będzie można pobawić się i obejrzeć spektakl pt. „Zwierciadło Marzeń” (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 1 września 2018 - niedziela 2 września 2018
Gdzie: Zabrze
Dzieciaki uwielbiają niespodzianki i dobrą zabawę. Już niedługo mogą liczyć na spełnienie swoich marzeń: szczudlarze, banie mydlane, magia, akademia tańca, giga domino, kosmiczny spektakl i wiele innych darmowych atrakcji od Kinder Niespodzianki czeka na dzieci w Zabrzu.

Dom Muzyki i Tańca na dwa dni zamieni się w ogromny plac zabaw, z mnóstwem atrakcji dla młodszych i starszych dzieci.

Szczudlarze i Park Planet

O dziecięce uśmiechy zadbają profesjonalni animatorzy, wśród nich Mimello – artyści, którzy skaczą, jeżdżą, chodzą na szczudłach, tańczą i czarują wszystkich dookoła. Każdy maluch będzie mógł pokręcić się na kolorowych karuzelach, poskakać w basenach z kulkami lub pobawić się giga domino. Dawkę śmiechu zaserwują obrazy w krzywych zwierciadłach. Mali artyści pobudzą swoją kreatywność podczas zabawy z kolorową mozaiką. W „Parku Planet” będzie można tworzyć dowolne konstelacje i układy z piłek imitujących planety. Swoją równowagę i spryt całymi rodzinami będziecie mogli sprawdzić w parku linowym. Ponadto w strefie kreatywnej, będą czekać kolorowanki, zabawki 3D oraz konkursy. Otwarty plac zabaw jest strefą darmową.

Zwierciadło Marzeń i kosmos

W wielką przygodę w kosmosie z Kinderino będzie można udać się podczas muzycznego spektaklu „Zwierciadło Marzeń”. To magiczny przedmiot, który pozwala zobaczyć marzenia dzieci z całego świata. Od lat zwierciadło ukryte jest w Krainie Kinder Niespodzianki. Niestety, elf Olaf rozbija je, a jego fragmenty ulatują w kosmos. Czy uda się je naprawić? Jakie przygody czekają bohaterów? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź podczas spektaklu. Muzyczne show jest bezpłatne, jednakże ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują wejściówki. Rezerwacji dokonacie na stronie (od 17 sierpnia).

Atrakcje przygotowane przez Kinder Niespodziankę odbędą się 1-2 września na terenie Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu (ul. Gen. De Gaulle'a). Otwarty plac zabaw dostępny będzie w godz. 8-20. Muzyczny spektakl można oglądać w godz. 10, 11.30, 13, 15, 16.30 oraz 18.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Lato kojarzy się przede wszystkim z błogim lenistwem i odpoczynkiem od zmagań szkolnych. Jednak o kondycję naszego mózgu powinniśmy dbać nieustannie – nie potrzebujemy do tego książek i zeszytów. W wakacje treningi pamięci i koncentracji mogą stać się zabawą dla całej rodziny. Poznajcie te zabawy.

Wakacje - czas na letni trening mózgu Twojego dziecka!