Bajkowe poranki z króliczkiem Bing

środa 3 października 2018
  • Króliczek Bing, znany maluchom z telewizji, teraz zagości na dużych ekranach (fot. mat. organizatora)
    Króliczek Bing, znany maluchom z telewizji, teraz zagości na dużych ekranach (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 6 października 2018 - niedziela 28 października 2018
Multikino zaprasza najmłodszych kinomanów na wyjątkowe projekcje w ramach „Poranki w Multikinie”. Znanego z telewizji króliczka Binga, będzie można teraz obejrzeć na dużym ekranie. Dodatkowo czekać będą atrakcje w postaci interaktywnych gier i zabaw.

Dzięki Porankom w Multikinie dzieci będą miały okazję dołączyć do Binga i przeżyć z nim i z jego przyjaciółmi pełną atrakcji godzinę, wypełnioną wspólną zabawą. Trzyletni króliczek, każdego dnia lepiej poznaje otaczający go świat. Czasem, by zrozumieć jakąś rzecz bądź nauczyć się czegoś nowego, potrzeba dłuższej chwili. Popełnia również błędy, które jednak są okazją do nauki i pomocą w wyciąganiu wniosków.

Edukacja i zabawa

W bajce treści edukacyjne są umiejętnie wplecione w atrakcyjną historię, a bohaterowie zachęcą dzieci do wspólnego odkrywania tajemnic przyrody, zaśpiewania piosenki czy rozwiązywania pamięciowych łamigłówek, zdradzą nawet przepis na jeden z ulubionych smakołyków Binga. W kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć odcinki pt.: „Żołędzie”-Wiewiórki nie liczą żołędzi, one je jedzą!, „Zjeżdżalnia”-Jeśli boisz się czegoś zrobić, możesz najpierw popatrzeć, jak inni to robią. Jeśli im się spodoba, może i Ty to polubisz, „Brodzik”- Jeśli nie możesz zrobić tego, na co masz ochotę, możesz zrobić coś innego i czasami to jest nawet lepsze!, „Odkrywcy Przyrody”-Bycie odkrywcą przyrody to świetna zabawa. I jeśli będziesz bardzo uważać, to się nie pokłujesz, „Hau!“ - Nie mógłbym zatrzymać Słonka, ale mogę się z nią bawić, bo jest moją nową przyjaciółką, „Występ“-Kiedy się zawstydzisz, przyjaciele Ci pomogą, „Automat z niespodzianką”-Czasami nie dostajesz tej niespodzianki, którą byś chciał, ale to nadal niespodzianka.”

Pokazy wyświetlane będą od 6 do 28 października w każdą sobotę i niedzielę o godz. 10.30 i 12 w kinach sieci Multikino w naszym regionie są to: Jaworzno, Katowice, Rybnik, Tychy, Zabrze. Bajki skierowane są do dzieci powyżej 2 lat.

Bilety z Kartą Rodzina do Kina są w cenie 13,90 zł, 15 zł, 15,50 zł, 16,90 zł. Bilety są w sprzedaży w kasach kin oraz na stronie www.multikino.pl.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

fot. pixabay

Akrobatyczne na trampolinie, kulinarne z językiem angielskim czy może programowania z klockami LEGO? Zajęć pozalekcyjnych jest w naszym regionie bez liku. Przedstawiamy najciekawsze, naszym zdaniem, propozycje.

Zajęcia dodatkowe – najciekawsze propozycje z regionu