Święty Mikołaj na szczycie Czantorii

środa 21 listopada 2018
  • Na szczycie Czantorii można spotkać się ze Świętym Mikołajem i zostać jego certyfikowanym pomocnikiem (fot. mat. organizatora)
    Na szczycie Czantorii można spotkać się ze Świętym Mikołajem i zostać jego certyfikowanym pomocnikiem (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 8 grudnia 2018 - niedziela 9 grudnia 2018
Gdzie: Ustroń
Niezapomniane spotkanie ze Świętym Mikołajem i Śnieżynką, animacje taneczne, ozdabianie i pakowanie prezentów, słodka niespodzianka oraz pamiątkowe zdjęcie dla każdego dziecka to tylko niektóre z przygotowanych niespodzianek.

To będzie niesamowity weekend. Na szczycie Czantorii zagości świąteczny nastrój. Dzieci będą mogły stworzyć kominek dla Świętego Mikołaja, a ten w nagrodę przeczyta dla nich piękne baśnie i rozda certyfikat na pomocnika świętego Mikołaja. Śnieżynka zadba o rozrywkę dla wszystkich małych i dużych gości prowadząc animacje taneczne. Każdy chętny będzie mógł zrobić świąteczne ozdoby, które później posłużą do ozdabiania gigantycznej papierowej choinki.

Spotkanie z Mikołajem jest bezpłatne, odbędzie się 8-9 grudnia w godz. 11-15 na szczycie Czantorii, przy ul. 3 Maja 130 w Ustroniu. Więcej informacji przeczytacie na Fb

Kategoria: Wydarzenia