Deska strachu, symulator lotu i kino 360

wtorek 22 stycznia 2019
Kiedy: 
  • sobota 26 stycznia 2019 - niedziela 27 stycznia 2019
Gdzie: Katowice
Wkrótce będziecie mogli poznać rzeczywistość rodem z filmów science-fiction. Czeka na Was zabawa w wirtualnym świecie – a w nim symulator piłkarski, lotu, deska strachu. Wyjątkową atrakcją będzie kino 360/VR z obrotowymi krzesłami.

W strefie VR gracze znajdą wiele ciekawych stanowisk. Odważni przejadą się na desce strachu zawieszonej 80 metrów nad ziemią. Aktywni zobaczą, jak jeździ się na rowerze z okularami 3D. Fani sportu swoich sił będą mogli spróbować również na symulatorze piłkarskim lub wziąć udział w wyścigu parkour z torem pełnym niespodzianek. Dzieciaki będą mogły skorzystać z stymulatora pracy. Wśród stanowisk z wirtualną rzeczywistością będzie można znaleźć również bieżnię pozwalającą poruszać się w świecie VR, stymulator lotu oraz lotnie, profesjonalny fotel do wirtualnych wyścigów. Młodszym i starszym z pewnością spodoba się zabawa z malowaniem 3D, swoje dzieła będzie można wydrukować na miejscu. W kinie 360/VR będzie można zobaczyć takie projekcie jak „Świat dinozaurów” lub relaksacyjne krajobrazy.

Zabawa w wirtualnym świecie odbędzie się 26-27 stycznia w Silesia City Center (Plac Śląski) w Katowicach. Z bezpłatnych stanowisk będzie można korzystać w godz. 12-18.

Silesia City Center mieści się przy ul. Chorzowskiej w Katowicach.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w mieście, a może w górach? Obozy survivalowe, detektywistyczne, łyżwiarskie, snowboardowe, czy półkolonie taneczne, kulinarne, narciarskie lub z klockami LEGO? Propozycji jest wiele. Przedstawiamy najciekawsze, naszym zdaniem, oferty. Zobaczcie, jakie są termminy, koszty i wybierzcie takie, które będą najodpowiedniejsze dla Waszych pociech.

 

Ferie 2019 – najlepsze propozycje w regionie