Zbuduj dinozaura z klocków LEGO

piątek 15 lutego 2019
  • Zabawa z LEGO dinozaurami odbędzie się 23 i 24 lutego (fot. mat. organizatora)
    Zabawa z LEGO dinozaurami odbędzie się 23 i 24 lutego (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 23 lutego 2019 - niedziela 24 lutego 2019
Gdzie: Zabrze
Prehistoryczna kraina z klocków LEGO to zabawa w archeologów i budowanie dużych szkieletów dinozaurów. W świecie Triceratopsów, Tyranozaurów znajdziecie pół miliona kolorowych klocków. Możecie puścić wodze fantazji i stworzyć swój własny niepowtarzalny świat. Dla maluszków będzie specjalna strefa Duplo.

Prehistoryczna kraina klocków LEGO będzie składać się z trzech specjalnych stref – konkursowej, swobodnego budowania i archeologicznej.

Zostań archeologiem

Tu dzieci będą mogły zbudować szkielet prehistorycznego gada Triceratopsa, Tyranozaurusa Rexa i Stegozaura. Przez cały dzień będzie można budować ogromną układankę – obraz z pół miliona klocków.

Konkursy i zabawy

W tej strefie (godz. 11-19) zadaniem dzieci i ich rodziców będzie tworzenie własnych prac na wybrany temat. Autorzy najciekawszych budowli z klocków LEGO zostaną nagrodzeni upominkami.

Zbuduj co tylko chcesz

Strefa swobodnego budowania to miejsce, gdzie fantazja nie zna granic. To właśnie tutaj dzieci i rodzice będą mogli oddać się swojej wyobraźni i za pomocą klocków LEGO wykreować swój własny świat. Po zakończeniu zabawy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy. Najmłodsze dzieciaki (1,5-5 lat) będą mogły pobawić się w basenikach wypełnionych klockami LEGO Duplo.

Zabawa z LEGO dinozaurami odbędzie się 23 i 24 lutego w M1 Zabrze (ul. Plutonowego R. Szkubacza 1). Informację znajdziecie na stronie centrum.

Kategoria: Wydarzenia