Niezwykły spacer dla dzieci i dorosłych

czwartek 21 marca 2019
  • „Spacerownik” jest realizowany w ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Dotknij Teatru" (fot. mat. organizatora)
    „Spacerownik” jest realizowany w ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Dotknij Teatru" (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 7 kwietnia 2019
Gdzie: Katowice
„Spacerownik dla dzieci, które zabierają na spacer dorosłych” - to nietypowy, pełen niespodzianek i zabaw spacer po kliku teatralnych miejscach Katowic. Może i Wam uda się „złapać marzenie”. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

„Spacerownik” jest realizowany w ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Dotknij Teatru”. Na spacer mogą wybrać się dzieci od 6. roku życia wraz z opiekunami.

Nietypowy spacer

Podczas rodzinnej wędrówki uczestnicy zobaczą, że teatr niejedno ma imię. Animacja lalek, ekspresja ruchu, słowo, bogactwo dźwięków i znaków plastycznych zadziwią niejednego uczestnika. Być może uda się Wam odnaleźć nieznane rodzinne marzenia, które ubrane w teatralną formę zaczną się spełniać. Spacer, jak i zadania angażują zarówno dzieci, jak i dorosłych.

„Spacerownik” odbędzie się 7 kwietnia, rozpocznie się o godz. 16.00 spod Śląskiego Teatru Lalki i Aktora „Ateneum” (ul. św. Jana 10). Orientacyjny czas spaceru to około 90 min. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Obowiązują zapisy w kasie biletowej (nr tel. 32 253 77 79). Kasa jest czynna od wtorku do piątku w godz. 9-13 i 14-16, w weekend godzinę przed spektaklem.

Informację znajdziecie na stronie Teatru.

Kategoria: Wydarzenia