Każdy może zostać superbohaterem

niedziela 28 kwietnia 2019
  • „Łowcy czarownic” to produkcja serbsko-macedońska (fot. mat. organizatora)
    „Łowcy czarownic” to produkcja serbsko-macedońska (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 12 maja 2019
Gdzie: Gliwice
Dwójka przyjaciół, nieśmiały Jovan i zadziorna Milica postanawia odnaleźć wiedźmę i zdjąć urok, który jędza rzuciła na tatę dziewczynki. Czy uda im się ją pokonać? O tym będziecie mogli się przekonać podczas kinowego podwieczorka dla całej rodziny.

Film to wzruszająca historia o roli rodziny i o tym, jak dzięki uzdrawiającej mocy bliskości i bezgranicznej akceptacji każdy z nas może stać się superbohaterem. „Łowcy czarownic” to produkcja serbsko-macedońska.

Superbohater i zła wiedźma

Jovan w swoich snach jest odważnym superbohaterem potrafiącym latać, a w prawdziwym życiu - niepewnym siebie chłopcem, któremu wchodzenie po schodach sprawia trudność. 10-latkowi, który choruje na częściowe porażenie mózgowe i niemal każde popołudnie spędza na rehabilitacji, trudno jest się pogodzić ze swoją sytuacją. Na domiar złego do jego klasy dołącza buntownicza Milica, która ma inny problem: jej rodzice się rozstali, a ojciec związał się wiedźmą.

Film „Łowcy czarownic” będzie można zobaczyć 12 maja o godz. 16.15 w kinie Amok w Gliwicach (ul. Dolnych Wałów 3). Ceny biletów to 10 zł – ulgowy i 12 zł – normalny. Bilety można zakupić na stronie kina. Film przeznaczony dla dzieci od 9 roku życia.

Kategoria: Wydarzenia