Dzień Psiaka pełen atrakcji

czwartek 13 czerwca 2019
  • 4. Katowicki Dzień Psiaka odbędzie się 16 czerwca w Parku Kościuszki (fot. mat. organizatora)
    4. Katowicki Dzień Psiaka odbędzie się 16 czerwca w Parku Kościuszki (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 16 czerwca 2019
Gdzie: Katowice
O tym, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka nie trzeba nikogo przekonywać. Dlatego warto wybrać się z całą rodziną na 4. Katowicki Dzień Psiaka. W programie m.in. pokazy frisbee, konkurs psiej wiedzy, służb mundurowych, a także bieg z pluszakiem dla dzieci.

Podczas imprezy będzie można zobaczyć pokazy psich sportów (agility, frisbee), służb mundurowych, konkursy (m.in. psi mentalista, psia piękność). Dzieciaki będą mogły wystartować w biegu z maskotką na dwóch dystansach: 100 m i 400 m (zapisy na miejscu w godz. 10-11). Nie zabraknie porad specjalistów i możliwości zakupu niezbędnych psich produktów. Najmłodszym spodoba się również strefa dla dzieci oraz food trucki, serwujące m.in. pyszne lody.

4. Katowicki Dzień Psiaka odbędzie się 16 czerwca w godz. 10-14 w Parku Kościuszki. Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

fot. pexels

Gdzie się wybrać z rodziną, na jakie zajęcia zapisać pociechę, które półkolonie będą najlepsze? Wszystko zależy od tego, czym interesuje się Wasza pociecha i jakie aktywności lubicie. Przedstawiamy Wam nasze propozycje. Na pewno znajdziecie wśród nich takie, które Was zainteresują.

Lato w mieście – najciekawsze propozycje z regionu