Zrób swojego lizaka i baw się kolorami

piątek 26 lipca 2019
  • Oprócz kolorowych lizaków samodzielnie wykonanych przez uczestników zajęć, na całe rodziny czeka zabawa kolorowymi proszkami, pokazy i kiermasz rękodzieła (fot. mat. organizatora)
    Oprócz kolorowych lizaków samodzielnie wykonanych przez uczestników zajęć, na całe rodziny czeka zabawa kolorowymi proszkami, pokazy i kiermasz rękodzieła (fot. mat. organizatora)
  • Kolorowe proszki Holi, którymi uczestnicy się opsypują, to ostatnnio bardzo popularna i lubiana zabawa (fot. mat. organizatora)
    Kolorowe proszki Holi, którymi uczestnicy się opsypują, to ostatnnio bardzo popularna i lubiana zabawa (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • czwartek 15 sierpnia 2019
Gdzie: Ustroń
Eksplozja kolorów, dobra zabawa, pokazy akrobatyki – te i wiele innych atrakcji znajdziecie na szczycie Czantorii. Tego dnia każdy będzie mógł poczuć się, jak dziecko m.in. podczas warsztatów lizakowych.

Najbardziej kolorowa i energetyczna impreza zawita do Ustronia, a dokładnie na szczyt Czantorii.

Energia, zabawa, taniec i kolory

15 sierpnia będzie można stworzyć wielką barwną chmurę, wyrzucając w powietrze Kolory Holi - to barwny, sypki puder, który jest przyjazny środowisku i bezpieczny dla zdrowia. Nie powoduje podrażnień ani uczuleń, posiada odpowiednie certyfikaty UE. Dlatego, ze względu bezpieczeństwa nie można przynosić własnych proszków. Wyrzuty kolorów będą odbywać się co godzinę. Cena jednego Koloru Holi to 10 zł.

Warsztaty lizakowe i inne atrakcje

Kolory będą również obecne na warsztatach lizakowych (godz. 11-14). To kreatywne zajęcia dla osób w każdym wieku. Dzięki nim niejeden dorosły poczuje się, jak dziecko. Podczas zajęć uczestnicy samodzielnie stworzą kształt lizaka na patyku, wybiorą kolor i smak. Dzieci dowiedzą się, jak powstały pierwsze lizaki, jakie tajemnice skrywają i co sprawia, że wszyscy tak je lubią. Wśród dodatkowych atrakcji znajdzie się plener malarski, kiermasz rękodzieła, warsztaty akrobatyczne i wiele innych.

Eksplozja kolorów na Czantorii odbędzie się 15 sierpnia w godz. 10-17.30. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Cena biletów za wjazd kolejką tam i z powrotem to 25 zł – normalny, 20 zł – ulgowy. Informację znajdziecie na stronie Kolei Linowej Czantoria.

Kolej Linowa Czantoria mieści się przy ul. 3 Maja w Ustroniu.

Kategoria: Wydarzenia