Zabawa z Koziołkiem Matołkiem

poniedziałek 12 sierpnia 2019
  • Spektakl realizowany jest w konwencji zabawy teatralnej (fot. mat. organizatora)
    Spektakl realizowany jest w konwencji zabawy teatralnej (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 18 sierpnia 2019
Gdzie: Katowice
Koziołek przemierza świat w poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi. Czy je odnajdzie? O tym przekonacie się podczas Letniej Grządki Teatralnej, oglądając na scenie Teatr Lalek Banialuka.

Spektakl realizowany jest w konwencji zabawy teatralnej. Wartka akcja, barwne przygody, zabawne sytuacje, humorystyczne zdarzenia, doskonała gra aktorska i przebojowa muzyka to atrakcyjny czas spędzony z teatrem i chwile niezapomnianego relaksu.

Wyrusz w podróż z Koziołkiem

Koziołek przemierza świat szukając swego miejsca na ziemi. Odwiedza egzotyczne kraje, przebywa na dworze cesarskim, uczy się chińskiego, zaklina węże na targu w Bombaju, spotyka Indian i oczywiście przeżywa wiele emocjonujących przygód – groźnych, śmiesznych i pouczających. Jak zwykle wychodzi cało z każdej opresji i w chwale wraca do rodzinnego Pacanowa, odnajdując – całkiem blisko – to, co dla niego najlepsze.

Sztukę w wykonaniu Teatru Lalek Banialuka z Bielska-Białej będzie można zobaczyć 18 sierpnia o godz.15 przy placu Sejmu Śląskiego 2 w Katowicach. Wstęp jest bezpłatny. Informację znajdziecie na stronie Letniego Ogrodu Teatralnego

Kategoria: Wydarzenia