Baranovski na pikniku ekologicznym [WIDEO]

piątek 6 września 2019
  • Gwiazdami wydarzenia będzie Baranovski i zespół Autentikos. Dla dzieci wystąpią Siostry Wajs&Stonoga (fot. mat. organizatora)
    Gwiazdami wydarzenia będzie Baranovski i zespół Autentikos. Dla dzieci wystąpią Siostry Wajs&Stonoga (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 8 września 2019
Gdzie: Chorzów
Koncerty, warsztaty rękodzieła ekologicznego, wyścig rodzinny oraz zabawa na dmuchańcach – te i wiele innych atrakcji znajdziecie na pikniku ekologicznym. Na scenie pojawią się Baranovski, Autentikos i Siostry Wajs&Stonoga.

Piknik ekologiczny „Chorzów Naturalnie” to zabawa dla całej rodziny. Na scenie wystąpią Baranovski znany ze scen Męskiego Grania oraz zespół Autentikos. Dzieciom z pewnością spodoba się koncert Sióstr Wajs&Stonogi (godz. 16.30). Piknik to nie tylko muzyka, ale przede wszystkim warsztaty rękodzieła ekologicznego dla dzieci i dorosłych. Miłośnicy czworonogów będą mogli wziąć udział w akcji „Azory na Klimzowcu” (godz. 12-16), gdzie zostanie wybrany najładniejszy pies oraz odbędzie się konkurs z wiedzy na temat psich przyjaciół. Rodzinnie będzie można wziąć udział w wyścigu. Ponadto na miejscu zorganizowana będzie zbiórka elektrośmieci. Nie zabraknie też innych atrakcji dmuchańców, gier i zabaw sportowych.

Piknik odbędzie się 8 września w godz. 12-21 na skwerze przy ul. Gałeczki i Astrów w Chorzowie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

fot. pixabay

Dzieci wróciły po wakacjach do szkół i przedszkoli, a rodzice stanęli przed dylematem: jakie zajęcia pozalekcyjne dla nich wybrać. Naukowe, językowe, komputerowe, akrobatyczne, kulinarne, a może szybkiego zapamiętywania? Ile  kosztują? Gdzie się odbywają? Podpowiadamy. 

Komputerowe, kulinarne, sportowe… Na jakie zajęcia zapisać pociechę?