Wyczaruj las na talerzu

czwartek 12 września 2019
  • Podczas warsztatów 14 września w Kids' Kitchen dzieci przygotują leśne smakołyki (fot. mat. organizatora)
    Podczas warsztatów 14 września w Kids' Kitchen dzieci przygotują leśne smakołyki (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 14 września 2019
Gdzie: Katowice
Jeśli Wasze dzieci lubią zabawy w kuchni, chcecie zachęcić je do większej samodzielności i odkrywania nowych smaków? Te zajęcia są dla Was. Na talerzach dzieci stworzą leśne smakołyki, przywołujące wakacyjne wspomnienia. Zapowiada się prawdziwa, kulinarna przygoda.

Kids' Kitchen to miejsce, gdzie dzieci poznają różne kuchnie świata, tworzą origami, szyją, a towarzyszące zajęciom konwersacje w języku angielskim lub hiszpańskim pomagają w nauce tych języków. Zajęcia to również wiedza, jak radzić sobie w codziennych sytuacjach, odkrywanie pasji, zainteresowań i dobra zabawa.

Hej ho, hej ho, do lasu by się szło...

Tym razem to las przyjdzie do Kids' Kitchen. Warsztaty będą inspirowane wakacyjnymi wspomnieniami. Dzieciaki wybiorą się na wycieczkę leśną ścieżką. Kuchnia zamieni się w pachnący las, a na talerzach pojawią się skarby przyrody.

Zajęcia odbędą się 14 września o godz. 10.30 dla młodszych uczestników (4-6 lat) i o godz. 17.30 dla starszych (7-10 lat). Cena dwugodzinnych warsztatów to 60 zł od osoby. Grupy liczą do 12 osób. Zapisów można dokonać na stronie Kids' Kitchen.

Kids' Kitchen mieści się przy ul. Żwirki i Wigury 19 w Katowicach.

 

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

fot. pixabay

Dzieci wróciły po wakacjach do szkół i przedszkoli, a rodzice stanęli przed dylematem: jakie zajęcia pozalekcyjne dla nich wybrać. Naukowe, językowe, komputerowe, akrobatyczne, kulinarne, a może szybkiego zapamiętywania? Ile  kosztują? Gdzie się odbywają? Podpowiadamy. 

Komputerowe, kulinarne, sportowe… Na jakie zajęcia zapisać pociechę?