Szafing i atrakcje dla dzieci

czwartek 26 września 2019
  • Ubranka, buty, zabawki, puzzle, książki, jeździki, foteliki, rowerki - to wszystko znajdziecie w "Szafie dziecka" (fot. mat. organizatora)
    Ubranka, buty, zabawki, puzzle, książki, jeździki, foteliki, rowerki - to wszystko znajdziecie w "Szafie dziecka" (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 5 października 2019
Wasze dziecko wyrosło z ubrań jesienno-zimowych. Musicie skompletować nową garderobę, a nie macie za dużego budżetu? To wydarzenie jest dla Was. Na 86 stoiskach znajdziecie w atrakcyjnych cenach ubranka, zabawki i inne dziecięce akcesoria.

Szafing to wymiana lub sprzedaż dziecięcych ubranek i rzeczy. To ekonomiczne pozbycie się z szafy tego z czego dzieci wyrosły lub z czego już nie korzystają. To również okazja do skompletowania dziecięcej garderoby w atrakcyjnej cenie.

Ubranka, zabawki, foteliki

Podczas jesiennej edycji „Szafy dziecka” na 86 stoiskach pojawią się ubranka, buty, zabawki, puzzle, książki, jeździki, foteliki, rowerki i wiele innych dziecięcych akcesoriów. W czasie kiedy dorośli zajmą się przeszukiwaniem stoisk, najmłodsi nie będą mieli czasu na nudę.

Atrakcje dla dzieci

Dzieciaki będą mogły pobawić się w bawialni, wziąć udział w warsztatach artystycznych, posłuchać koncertu, zobaczyć Toy Story4 lub Króla Lwa czy też namalować coś na płótnie. Cena biletu na koncert to 10 zł, a kino – 12 zł. Pozostałe atrakcje są bezpłatne. Wstęp na warsztaty do pracowni plastycznej odbędzie się na podstawie bezpłatnych wejściówek dostępnych w dniu imprezy w punkcie informacyjnym od godz. 10.30

Szafing dziecięcy odbędzie się 5 października w godz. 10-16 w Pałacu Kultury Zagłębia (pl. Wolności 1). Dokładny plan imprezy znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

 

Kategoria: Wydarzenia