Wyrusz na spotkanie przygody w krainie baniek mydlanych

wtorek 1 października 2019
  •  Spektakl prowadzony jest w interakcji z widzami (fot. mat. organizatora)
    Spektakl prowadzony jest w interakcji z widzami (fot. mat. organizatora)
  • Teatr Baniek Mydlanych to unikalne widowisko dla dzieci i całej rodziny (fot. mat. organizatora)
    Teatr Baniek Mydlanych to unikalne widowisko dla dzieci i całej rodziny (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • czwartek 7 listopada 2019
Gdzie: Katowice
Bajeczne show z bańkami w roli głównej, niesamowita dawka humoru i energii dla całej rodziny – tak zapowiada się „Tajemnica Bańki Szczęścia”. Spektakl w wykonaniu międzynarodowych artystów zabierze Was w podróż do krainy magii, kolorów i olbrzymich baniek mydlanych.

Teatr Baniek Mydlanych to unikalne widowisko dla dzieci i całej rodziny. To kolorowe show pełne cudów, baśni i oczywiście baniek w różnych kształtach i kolorach. Spektakl prowadzony jest w interakcji z widzami, co sprawia jeszcze większą radość najmłodszym.

Magiczna kraina Bańkolandia

Podczas spektaklu „Tajemnice Bańki Szczęścia” widzowie przeniosą się do niezwykłej krainy Bańkolandii. W laboratorium znanego wynalazcy Bąbelka dzieci pomogą w pracach nad tajemniczą recepturą mydlanej bańki szczęścia. Wśród pomocników znajdą się również Mydlaneczka, wróżka Czarodziejówna, profesor Bulbulas. Wspólnie z aktorami dzieci będą rozwiązywać bańkowe zagadki, wspierać bohaterów oklaskami, a także walczyć ze złośliwym Bulbulasem zmieniając stworzone przez niego dziwadła w kolorowe bańki radości.

Teatr Baniek Mydlanych będzie można zobaczyć 7 listopada o godz. 18 w Pałacu Młodzieży (ul. Mikołowska 26) w Katowicach. Show przeznaczone jest dla dzieci od 3 do 10 roku życia. Bilety w cenie od 25 zł do 60 zł można zakupić tutaj. Dzieci do lat 3 wchodzą bezpłatnie (miejsce na kolanach rodzica).

Kategoria: Wydarzenia