Halloween z klockami LEGO

czwartek 3 października 2019
  • Mile widziane są przebrania (fot. mat. organizatora)
    Mile widziane są przebrania (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • środa 30 października 2019
  • czwartek 31 października 2019
Gdzie: Katowice
Potwornie dobra zabawa, piekielnie pyszny poczęstunek i strasznie fajne konkursy, a wszystko w towarzystwie 1000 i więcej klocków LEGO – na takie halloweenowe atrakcje możecie liczyć przychodząc do Kreatywnego Centrum Zabaw (nomen omen) 1000 klocków.

1000 klocków to spełnienie marzeń dla fanów LEGO. W jednym miejscu znajdują się klocki LEGO we wszystkich rozmiarach, od standardowych, przez LEGO Duplo, po ogromne LEGO Soft XXL. Dzieci mogą pobawić się: w piaskownicy pełnej kolorowych klocków, miasteczkiem LEGO City, symulatorem trzęsienia Ziemi Mindstorms EV3 czy robotem LEGO Boost.

Klocki, duchy i zabawa

30 i 31 października w godz. 17.30-19.30 odbędzie się zabawa halloweenowa. Będzie malowanie twarzy w klimaty znane z "Hotelu Transylwania", piekielnie pyszny poczęstunek, mroczne zabawy i strasznie fajne konkursy. Mile widziane są przebrania.

Impreza odbędzie się w Kreatywnym Centrum Zabaw 1000 Klocków, przy ul. Zawiszy Czarnego 16A, Os. Tysiąclecia w Katowicach. Jej koszt to 30 zł. Rezerwacji można dokonywać dzwoniąc pod numer tel. 798 110 034.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Drodzy Czytelnicy! Dziękujemy, że jesteście z nami już 6 lat. Cieszymy się, że nasz portal inspiruje Was do rodzinnego spędzania czasu, co prezentujecie na zdjęciach. Nie był to prosty wybór, dlatego oprócz 3 nagród głównych przyznaliśmy jeszcze 2 nagrody pocieszenia. Zapraszamy do oglądania zdjęć zwycięzców i do dalszego korzystania z naszej strony.

6. urodziny Silesia Dzieci - rozstrzygnięcie konkursu