Halloweenowe potwory w kuchni

środa 23 października 2019
  • Na warsztatach powstaną różne, straszne smakołyki (fot. mat. organizatora)
    Na warsztatach powstaną różne, straszne smakołyki (fot. mat. organizatora)
  • Warsztaty kulinarne w Kids' Kitchen to zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat oraz 7-10 lat (fot. mat. organizatora)
    Warsztaty kulinarne w Kids' Kitchen to zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat oraz 7-10 lat (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 26 października 2019
  • czwartek 31 października 2019
Gdzie: Katowice
Straszne dynie, sabat czarownic, wiedźm oraz upiornie wciągająca zabawa – tak zapowiada się halloweenowe gotowanie w Kids' Kitchen. Dzieciaki upieką ciasteczkowe cmentarzysko, zapiekaną głowę i zrobią lizakowe duchy.

Halloween to dzień, kiedy upiory i inne szkarady lubią sobie smacznie podjeść. W Kids' Kitchen dzieci przygotują różne, straszne smakołyki. Powstaną lizakowe duchy, parówkowa mumia, nadziewane dynki, ciasteczkowe cmentarzysko, a nawet zapiekana głowa. Będzie więc strasznie, smacznie i wesoło. Mile widziane przebrania.

Kulinarne podróże

Warsztaty kulinarne w Kids' Kitchen to zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat oraz 7-10 lat. Odbywają się w kameralnych grupach. Dzieci gotują pod czujnym okiem wykwalifikowanych prowadzących. Tematy zajęć to m.in. biało-czerwone potrawy, leśne wspomnienia czy morskie przygody. Uczestnicy nie tylko gotują, ale również tworzą origami, wyszywają i prowadzą konwersacje językowe (po angielsku i hiszpańsku).

Zajęcia cykliczne

Oprócz zajęć tematycznych Kids' Kitchen zaprasza na zajęcia cykliczne, które odbywają się co tydzień w konkretne dni, w zależności od rodzaju zajęć. Cykl najczęściej obejmuje cztery kolejne cotygodniowe warsztaty kulinarne. Warto wziąć w nich udział, by nabyć nowych umiejętności i zabłysnąć swoimi talentami.

Halloweenowe gotowanie odbędzie się 26 października w godz. 17.30-19.30 dla dzieci starszych (7-10 lat) oraz 31 października w godz. 17-19 dla dzieci młodszych (4-6 lat) i w godz. 17.30-20 dla dzieci starszych (7-10 lat). Koszt zajęć to 65 zł -70 zł. Zapisów można dokonać tutaj. Więcej informacji znajdziecie również na profilu na FB. W przypadku pytań można dzwonić pod numer tel.: 502 308 740 lub napisać maila na adres: kontakt@kidskitchen.pl.

Kids' Kitchen mieści się w Katowicach przy ul. Żwirki i Wigury 19.

Kategoria: Wydarzenia