Stwórz ścieżkę dźwiękową dla Reksia

czwartek 7 listopada 2019
  • Podczas spotkania dzieci stworzą ścieżkę dźwiękową do filmowych przygód Reksia (fot. mat. organizatora)
    Podczas spotkania dzieci stworzą ścieżkę dźwiękową do filmowych przygód Reksia (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 8 grudnia 2019
Gdzie: Katowice
Z okazji mikołajek w Kinie Kosmos odbędą się szczególne muzyczne warsztaty ze słynnymi perkusistami, którzy wraz z dziećmi stworzą ścieżkę dźwiękową do filmowych przygód Reksia. Będzie też spotkanie ze Świętym Mikołajem.

Profesjonalni perkusiści: Krzysztof Nowakowski (perkusista Marcina Wyrostka) i Michał Żymełka (NOSPR) specjalnie dla dzieci odsłonią sekrety instrumentów o tajemniczo brzmiącej nazwie perkusjonalia. Opowiedzą o instrumentach i pokażą, jak można ich używać i jak wydobyć z nich różne zaskakujące dźwięki. A wszystko po to, żeby w drugiej części spotkania dzieciaki mogły nie tylko samodzielnie na nich zagrać, ale pobawić się w prawdziwych filmowców-dźwiękowców i za pomocą nowo poznanych instrumentów, spontanicznie i na żywo, tworzyć ścieżkę dźwiękową do filmowych przygód swojego ulubionego bajkowego bohatera – Reksia. Na spotkaniu nie zabraknie Świętego Mikołaja.

Muzyczne mikołajki z Reksiem odbędą się  w niedzielę 8 grudnia o godz. 16 w Kinie Kosmos (ul. Sokolska 66) w Katowicach.

Bilet w cenie 17 zł – normalny i 15 zł – ulgowy są do nabycia w kasie kina. Więcej informacji na stronie Kina Kosmos oraz na Filmowa.net.

Kategoria: Wydarzenia