Zimowa Akademia Nauki

czwartek 5 grudnia 2019
  • Dzieci podczas półkolonii zimowych z Kombinatorami będą eksperymentować, bawić się, jednocześnie się ucząc (fot. mat. organizatora)
    Dzieci podczas półkolonii zimowych z Kombinatorami będą eksperymentować, bawić się, jednocześnie się ucząc (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • poniedziałek 13 stycznia 2020 - piątek 24 stycznia 2020
Gdzie: Chorzów
Nie macie jeszcze pomysłów na ferie 2020? Kombinatory mają ciekawą propozycję: półkolonie, podczas których dzieci będą eksperymentować, rozwiązywać zagadki matematyczne, ślizgać się na lodowisku i testować kuchnię molekularną.

Zimowa Akademia Nauki będzie działać w czasie ferii od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-16.30. Na jej uczestników czekać będą zagadki, eksperymenty, dużo aktywności fizycznej i mnóstwo zabawy.

Kuchnia molekularna i piżama party

Dzieci zbadają, jak działa mózg, zmierzą się z kuchnią molekularną i będą niczym detektywi rozwiązywać zagadki matematyczne i chemiczne. Pełen wrażeń tydzień zakończą balem piżamowym oraz niezwykłą nocą. W programie także wyjście na lodowisko (uzależnione od pogody) oraz interesujące warsztaty z zaproszonymi gośćmi.

2 turnusy i promocja

Przewidziane są 2 turnusy w terminach: 13-17 stycznia i 20-24 stycznia. Cena promocyjna jednego turnusu wynosi  489 zł - przy zapisach potwierdzonych wpłatą zadatku w wysokości 100 zł do 31 grudnia. Od stycznia koszt turnusu to 519 zł. Oferta obejmuje opiekę nad dziećmi od poniedziałku do piątku, całodzienne wyżywienie z uwzględnieniem preferencji żywieniowych,  ubezpieczenie NNW, wycieczki, zajęcia, gry i zabawy oraz bal i nocowanie.

Fundacja Edukacyjna Kombinatory mieści się przy ul. ul. Ignacego Mościckiego 21 w Chorzowie. Wypoczynek jest zarejestrowany w Kuratorium Oświaty.  

 

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w woj. śląskim rozpoczną się 13, a zakończą 26 stycznia. Jak je spędzić? Znaleźliśmy kilka ciekawych propozycji, m.in. zimowiska na zamku, obozy narciarskie w Tatrach, piłkarskie wyłaniające zawodników do sparingów z Bayernem Monachium czy naukowe z rurociągami parowymi i pneumatycznym ping-pongiem.

Ferie 2020 – najciekawsze propozycje stacjonarne i wyjazdowe