Charytatywnie dla Świetlikowa

piątek 3 stycznia 2020
  • Na koncercie charytatywnym na rzecz Świetlikowa usłyszymy Sebastiana Riedla z zespołem (fot. archiwum zdjęć na Fb Fundacji)
    Na koncercie charytatywnym na rzecz Świetlikowa usłyszymy Sebastiana Riedla z zespołem (fot. archiwum zdjęć na Fb Fundacji)
  • Kalendarze kosztują 30 i 20 zł. Ich dochód pomoże podopiecznym Śląskiego Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo (fot. mat. Fundacji)
    Kalendarze kosztują 30 i 20 zł. Ich dochód pomoże podopiecznym Śląskiego Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo (fot. mat. Fundacji)
Kiedy: 
  • niedziela 5 stycznia 2020
  • środa 29 stycznia 2020
Świetlikowo jest pierwszym w Polsce ośrodkiem opieki dziennej dla nieuleczalnie chorych dzieci. Teraz można go wesprzeć biorąc udział w koncertach charytatywnych. Podczas jednego z nich usłyszymy Sebastiana Riedla i zespół Cree.

Śląskie Hospicjum dla dzieci Świetlikowo powstało w 2017 roku w Tychach. Od tego czasu, dzięki świetnej organizacji, wsparciu ludzi dobrej woli, w tym również ambasadorów ośrodka - m.in. Martyny Wojciechowskiej, Oli Kutz czy Sebastiana Riedla, hospicjum pomogło wielu chorym dzieciom. Teraz można je wesprzeć biorąc udział w noworocznych koncertach charytatywnych.

Ten magiczny nowy rok

Jeden z koncertów nosi tytuł „Ten magiczny nowy rok” i odbędzie się w niedzielę 5 stycznia o godz. 17.30 w sali widowiskowej Pszczyńskiego Centrum Kultury (ul. Piastowska 1). Podczas koncertu wystąpią m.in. wokalistki i wokaliści ze Studia Piosenki VoicePless oraz tancerki z grupy Arabeska z Katowic. Wstęp jest wolny, ale podczas wydarzenia będzie można wrzucić kilka groszy do puszek wolontariuszy. 

Bluesowy koncert charytatywny

W środę 29 stycznia o godz. 19 w Domu Muzyki Bielskiego Centrum Kultury (ul. J. Słowackiego 27) wystąpi Sebastian Riedel & Cree. Będzie to koncert charytatywnym pt. "Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu". Bilety w cenie 80 zł zasilą konto Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo.

Kalendarze pomagają

Hospicjum ma również w sprzedaży kalendarze ścienne. W tym roku na karcie kalendarza wraz ze świetlikowymi maluszkami można zobaczyć ambasadora hospicjum Sebastiana Riedla & Cree. Cena za kalendarz ścienny, trójdzielny – 30 zł, jednodzielny – 20 zł. Zamówienie na kalendarz można składać mailowo: kalendarze@shd.org.pl. Kwotę za zakup kalendarza (wraz z opłatą za przesyłkę 7 zł - list zwykły lub 14,50 - kurier) należy wpłacać na konto Fundacji o numerze: 24 8435 0004 0000 0000 4620 0008. Można też odebrać kalendarze osobiście w siedzibie Fundacji przy ul. Jaroszowickiej 113 w Tychach.

Więcej informacji znajdziecie na fanpage'u Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo na Fb.

Kategoria: Wydarzenia