Podwieczorek teatralny dla najnajów

poniedziałek 17 lutego 2020
  • Spektakl dedykowany jest dzieciom w wieku od 1 do 3 lat (fot. mat. organizatora)
    Spektakl dedykowany jest dzieciom w wieku od 1 do 3 lat (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 23 lutego 2020
Gdzie: Katowice
Dwa pompony - „Pompu i Pumpo” zabiorą najmłodszych (od 1 do 3 lat) do świata wyobraźni - spektakl dla najnajów to nowa propozycja Teatru Gry i Ludzi.

18 stycznia podczas Podwieczorków Teatralnych najmłodsza publiczność będzie mogła zobaczyć „Pompu i Pumpo”. Spektakl dedykowany jest dzieciom w wieku od 1 do 3 lat.

Kolorowe świat wyobraźni

„Pompu i Pumpo” - pompony, niegdyś zdobiące dumnie zimowe czapki, dzisiaj nie pełnią już tej zaszczytnej roli. Swoje miejsce mają w szufladzie obok kłębków wełny, niepotrzebnych guzików i dziurawych skarpetek. Dzieciaki na co dzień w otaczającej przestrzeni mogą znaleźć wiele takich przedmiotów. Domagają się one jednak naszej uwagi. Może zasługują na drugie życie? Pompu i Pumpo zabiorą maluchy w świat swojej wyobraźni, gdzie przedmioty ożywają, zmieniają swoją formę i rolę. A wszystko zmierza ku bliskości i czułości, której nigdy za wiele.

Spektakl będzie można zobaczyć 23 lutego o godz. 10 lub 11.30 w Teatrze Gry i Ludzie  (al. Niepodległości 2) w Katowicach. Bilety są w cenie 20 zł – bilet jednoosobowy, 60 zł bilet rodzinny (3+1 gratis). Rezerwacji biletów można dokonywać mailowo rezerwacja@gryiludzie.pl lub tel. 501 395 069 (również SMS). Czas trwania spektaklu to około 30 minut.

Kategoria: Wydarzenia