Klub młodych naukowców

czwartek 6 lutego 2020
Kiedy: 
  • sobota 8 lutego 2020
Gdzie: Mikołów
Język angielski, matematyka i robotyka - takie stanowiska znajdziecie na minitargach zajęć pozaszkolnych. Rodzice będą mogli porozmawiać z przedstawicielami firm, które je organizują i dopytać o szczegóły zapisów. Udział w minitargach jest bezpłatny.

Nie wszystkie przedmioty w szkole pozwalają na rozwój pasji i zdolności dzieci, dlatego niezwykle ważna jest organizacja czasu wolnego, tak aby wykorzystać pokłady energii drzemiące w małych naukowcach. Zajęcia i atrakcje pozaszkolne pozwolą na rozwój zainteresowań, a do tego będą dla dzieci okazją do dobrej zabawy i poznawania rówieśników. Wszyscy niezdecydowani, jakie zajęcia wybrać, powinni przyjść w sobotę 8 lutego do C.H. Auchan Mikołów na minitargi zajęć pozaszkolnych. Swoją ofertę zaprezentują placówki, organizujące aktywności edukacyjne dla dzieci w wieku od 3 do 14 lat. Rodzice wraz z dziećmi będą mieć okazję do spotkania i rozmowy z ich przedstawicielami. Dzieci wezmą udział w pokazowych zajęciach i animacjach, które pozwolą na szybkie i wygodne poznanie oferty, a także dobranie zajęć do zainteresowań.

Wydarzenie „Klub Młodych Naukowców” odbędzie się 8 lutego w godz. 14.30-17.30 w C.H. Auchan Mikołów przy ul. Gliwickiej 3 w Mikołowie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Kategoria: Wydarzenia