Teatralne Lato pod Chmurką

środa 1 lipca 2020
  • Dzieci zobaczą m.in przedstawienie o Frędzelce i Wiercipiętce (fot. mat. SCK)
    Dzieci zobaczą m.in przedstawienie o Frędzelce i Wiercipiętce (fot. mat. SCK)
Kiedy: 
  • niedziela 5 lipca 2020 - niedziela 26 lipca 2020
To cykl spektakli teatralnych dla najmłodszych. W pięknych okolicznościach przyrody dzieciaki zobaczą m.in. „Królewnę Fasolkę”, „Zuzankę i utopce” w wykonaniu Teatru Trip. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Tradycyjnie, jak co roku na scenie amfiteatru w Parku Miejskim w Siemianowicach Śląskich zagości Teatralne Lato pod Chmurką. Przedstawienia dla najmłodszych będą odbywać się w każdą niedzielę lipca o godz. 17. W tym roku będzie występować Teatr Trip. Dzieci zobaczą spektakle: „O tym, jak Frędzelka i Wiercipiętka spotkały czapeczkę” (5 lipca), „Królewnę Fasolkę”(12 lipca), „Na tropie zaginionej opowieści”(19 lipca) oraz „Zuzankę i utopce” (26 lipca).

Zasady bezpieczeństwa

Ze względu na sytuację epidemiologiczną ilość miejsc w amfiteatrze zostanie ograniczona do 300 osób. Uczestnicy będą zajmować co czwarte miejsce na widowni (wyjątek rodziny). W tym roku nie będzie poduszek dla dzieci na scenie. Przed wejściem będzie mierzona temperatura termometrem bezdotykowym. Dodatkowo będzie obowiązywać dezynfekcja rąk, maseczki lub przyłbice.

Spektakle Teatralnego Lata pod Chmurką będzie można zobaczyć od 5 do 26 lipca (w każdą niedzielę) o godz. 17 w amfiteatrze w Parku Miejskim Siemianowicach Śląskich (ul. Chopina). Wstęp bezpłatny. Informację o wydarzeniu znajdziecie na stronie SCK

Kategoria: Wydarzenia