Robotyka, neuroedukacja i żonglerka – rozpoczyna się cykl warsztatów

piątek 31 lipca 2020
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • poniedziałek 3 sierpnia 2020 - piątek 14 sierpnia 2020
Gdzie: Gliwice
Letnia Akademia Twórczości to atrakcyjny sposób na spędzenie wakacji w mieście. To także dobra okazja, by przygotować szare komórki do powrotu do szkoły. Zajęcia to m.in. treningi pamięciowe, aktywności motoryczne czy językowe. Trwają zapisy.

Zajęcia Lego Robotyki, Neuroedukacji, Brain Box – warsztaty pamięci, English Fun -nauki języka, Młody Geniusz - treningi kreatywności oraz Akademii Żonglowania - aktywności motorycznej, to idealna okazja, aby wprowadzić dzieci w świat kreatywnej nauki i zabawy.

LEGO We Do i Neuroedukacja

Każde zajęcia (2 sesje półtoragodzinne + przerwa) składają się z dwóch rodzajów aktywności: warsztatów z udziałem robotów LEGO We Do i zajęć z cyklu Projekt Neuroedukacja. Dodatkową atrakcją będą wspólne prezentacje wykonanych prac (około 30 min.), z pomocą dostępnego na miejscu studia fotograficznego. Rodzice mogą dopasować grafik zajęć do wakacyjnych obowiązków i zapisać dzieci na zajęcia poranne lub popołudniowe. Istnieje możliwość zapisania dziecka tylko na jedną sesję półtoragodzinną. W ramach projektu zaplanowano 2 turnusy warsztatów: pierwszy od 7 do 7 sierpnia w godz. 16-20 i drugi od 10 do 14 sierpnia w godz. 9-13.

Miejscem zajęć będzie Forum Inspirujących Spotkań (parter, obok sklepu CCC) w CH Forum, przy ul. Lipowej 1 w Gliwicach. Udział w nich jest bezpłatny, lecz wymaga wcześniejszych zapisów z uwagi na ściśle limitowaną liczbę miejsc: tel. 32 335 73 00. Podczas zajęć będzie zachowany reżim sanitarny. Do dyspozycji gości będzie stojak dezynfekcyjny, rękawiczki ochronne, a materiały będą dezynfekowane przed i po warsztatach.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Forum.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Lato sprzyja wypadom nad wodę. Gdzie na Śląsku znajdziemy akweny, w których można się pluskać? W naszym zestawieniu znajdziecie najbardziej popularne kąpieliska z przebadaną przez Sanepid wodą i atrakcje im towarzyszące.

Gdzie nad wodę? Lista kąpielisk na Śląsku