„Magiczny dywan” i upominki dla dzieci w kinach

poniedziałek 3 sierpnia 2020
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 8 sierpnia 2020 - niedziela 9 sierpnia 2020
Helios dla Dzieci zaprasza na magiczną przygodę do orientalnego świata, w którym nie może zabraknąć magii, sułtana, latającego dywanu…. no i oczywiście kozy.

Hodżia mieszka w maleńkiej wiosce wraz ze swoją rodziną. Jednak chciałby zobaczyć wielki świat, którym jest dla niego miasto gdzie mieszka sułtan. Pewnego razu dostaje szansę i od razu z niej korzysta. Stary El Faza powierza mu magiczny, latający dywan i misję odnalezienia swego zaginionego wnuka. Hodżia wraz ze swą przyjaciółką Rają ruszają na spotkanie przygody.

Film pt. „Magiczny dywan” będzie można zobaczyć w kinie Helios w Katowicach (Galeria Libero, ul. Kościuszki 229) oraz w Dąbrowie Górniczej (C.H. Pogoria, ul. Jana III Sobieskiego 6) 8 i 9 sierpnia o godz. 11 i 13.30. Bilety można kupić online. Są w cenie: 16,90 zł (zakup 3 dni przed seansem), 18,90 zł (2 dni przed seansem), 20,90 zł (1 dzień przed seansem) i 22,90 zł (w dniu seansu).

Na każdego małego kinomana będzie czekał upominek.

Więcej informacji znajdziecie również na FB Helios Dla Dzieci.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Lato sprzyja wypadom nad wodę. Gdzie na Śląsku znajdziemy akweny, w których można się pluskać? W naszym zestawieniu znajdziecie najbardziej popularne kąpieliska z przebadaną przez Sanepid wodą i atrakcje im towarzyszące.

Gdzie nad wodę? Lista kąpielisk na Śląsku