Zamknij ocean w słoiku i przygotuj pizzę z Kleksem

środa 29 lipca 2020
 • fot. mat. organizatora
  fot. mat. organizatora
 • fot. mat. organizatora
  fot. mat. organizatora
 • fot. mat. organizatora
  fot. mat. organizatora
 • fot. mat. organizatora
  fot. mat. organizatora
Kiedy: 
 • środa 29 lipca 2020 - sobota 29 sierpnia 2020
Gdzie: Katowice
Zajęcia kulinarne oraz zajęcia-niespodzianki to nowe propozycje w ramach „Wakacji z Panem Kleksem”. Na tych pierwszych dzieci przygotują pyszną pizzę, na drugich poeksperymentują z eko-sztuką.

„Wakacje z Panem Kleksem” to specjalny program wakacyjnych rozrywek w jedynej w swoim rodzaju interaktywnej przestrzeni, pełnej zagadek, eksperymentów i przygód znanego profesora – Bajce Pana Kleksa. Przez 7 dni w tygodniu w godz. 10-20 obowiązuje jeden, tańszy bilet, bez limitu czasu, w ramach, którego można korzystać ze wszystkich atrakcji, łącznie z wakacyjnymi warsztatami.

Kulinarnie, artystycznie i eko

Nowością w ramach „Wakacji z Panem Kleksem” są warsztaty kulinarne, podczas których dzieci poznają sekrety włoskiej pizzy. Nauczą się przygotowywać i formować ciasto, komponować składniki oraz wypiekać to najbardziej lubiane danie na świecie. Zajęcia będą się odbywać od poniedziałku do piątku o godz. 15. W soboty o godz. 13 i 15  przyjdzie czas na warsztaty-niespodzianki. W najbliższą sobotę (1 sierpnia) tematem przewodnim będzie eko-sztuka - dzieci będą zamykać ocean w słoikach!  

Jeden bilet na wszystkie atrakcje

Wykupując wakacyjny bilet Open można korzystać ze wszystkich atrakcji np. w ciągu jednego dnia wziąć udział w warsztatach, pójść na zwiedzanie z Panem Kleksem, a jeszcze później odpocząć na wspólnym czytaniu bajek. Bilety do Bajki w cenie 39 zł – normalny, 34 zł – ulgowy i 129 zł - rodzinny (2+2) można zakupić online, jak i w kasie w momencie wizyty. Więcej informacji o „Wakacjach z Panem Kleksem” znajdziecie tutaj

Wytwórnia Kultury Nauki i Zabawy Bajka Pana Kleksa mieści się przy ul. Porcelanowej 23 w starej Fabryce Porcelany w Katowicach.

Kategoria: Wydarzenia