Ania Broda, warsztaty, zabawa i teatr w duchu eko

piątek 28 sierpnia 2020
  • fot. archiwum zdjęć na Fb Ani Brody
    fot. archiwum zdjęć na Fb Ani Brody
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 30 sierpnia 2020
Gdzie: Mysłowice
„Koncertowa ekologia” to atrakcje dla małych i dużych – teatr dla dzieci, budowa ekomiasta, warsztaty cyrkowe, ekologiczne, śpiewacze. To również długo wyczekiwany Rodzinny Koncert Ani Brody – półfinalistki 8. edycji Mam Talent.

Inauguracja „Koncertowej ekologii” nastąpi 30 sierpnia na Rynku w Mysłowicach. Celem wydarzenia jest upowszechnianie wiedzy i świadomości ekologicznej oraz rozbudzenie wrażliwości na otaczający świat.

Teatr, warsztaty i zabawa

Początek wydarzenia to eko-quiz z Lufcikiem na Korbkę oraz rozmowy o byciu eko ze Stowarzyszeniem Wolnej Herbaty. Najmłodszym spodoba się teatralna opowieść „Król Maciuś” w wykonaniu O!Teatru (godz. 15). Warsztaty również zapowiadają się ciekawie: cyrkowe, ekologiczne i śpiewacze z zespołem Kuczeryki (na ostatnie obowiązują zapisy: kuczeryki@gmail.com ).

Koncert Ani Brody

O godz. 18 na scenie wystąpi Ania Broda – piosenkarka, cymbalistka, kompozytorka, autorka tekstów i producentka. Wielbiciele muzyki tradycyjnej i folkowej pamiętają jej niezapomniany, charakterystyczny tembr przede wszystkim z dokonań Kapeli Brodów. Tworzy unikalną muzykę marzeń i wrażeń. To również półfinalistka 8. edycji Mam Talent.

„Kocertowa ekologia” odbędzie się 30 sierpnia w godz. 14-19 na Rynku w Mysłowicach. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb. We wrześniu i w październiku odbędą się kolejne trzy spotkania w Katowicach i Mysłowicach.

Kategoria: Wydarzenia