Targi Trends 4 Kids - moda, zabawki i moc atrakcji dla dzieci

środa 2 września 2020
 • fot. mat. organizatora
  fot. mat. organizatora
 • fot. mat. organizatora
  fot. mat. organizatora
 • fot. mat. organizatora
  fot. mat. organizatora
 • fot. mat. organizatora
  fot. mat. organizatora
Patronat silesiadzieci.pl
Kiedy: 
 • niedziela 13 września 2020
Gdzie: Gliwice
Produkty hand made, nowoczesny design, wysoka jakość i oryginalne propozycje od polskich twórców – tak pokrótce można opisać zbliżające się Targi Trends 4 Kids. Nie zabraknie prelekcji, warsztatów dla rodziców i kreatywnej zabawy dla dzieci.

Targi Trends 4 Kids to świetna okazja do zakupu niebanalnych i wyjątkowych produktów. Wydarzenie to również dodatkowe atrakcje dla dzieci i rodziców. Uczestnicy targów będą korzystać z czterech specjalnie wyznaczonych stref.

Moda dla najmłodszych

W strefie zakupów będzie można znaleźć odzież, buciki, zabawki, dekoracje do pokoików dziecięcych, książeczki oraz produkty dla kobiet w ciąży i mam karmiących. Wystawcy specjalnie na dzień targów przygotowali atrakcyjne rabaty. Realizując zakupy na stoiskach w łącznej kwocie 250 zł będzie można odebrać prezent w punkcie organizatora (liczba przewidzianych prezentów jest ograniczona).

Prelekcje i warsztaty dla rodziców

W strefie świadomego rodzica przez cały dzień będą odbywać się ciekawe prelekcje i warsztaty. To również okazja do skorzystania z bezpłatnych porad i konsultacji u ekspertów wielu dziedzin związanych z wychowaniem dziecka oraz prawidłowym dbaniem o jego zdrowie.

Sensoplastyka i Pan Kleks

Najmłodsi podczas targów nie będą się nudzić. Czekać na nich będą liczne, bezpłatne zajęcia i warsztaty, jak sensoplastyka, zabawa z językiem angielskim. Targi odwiedzi również Profesor Ambroży Kleks, który będzie częstował wszystkich piegami, a doktor Pai-Chi-Wo wykona efektowne eksperymenty z wykorzystaniem ciekłego azotu i zimnego lodu.

Eko wybór

W dzisiejszych czasach jest szalenie ważne, by najmłodsze pokolenie wyrastało w świadomości ekologicznej. Nasze wybory wpływają na to, w jakim świecie przyjdzie żyć naszym dzieciom, gdy dorosną. Dlatego na targach Trends 4 Kids odbędą się ekologiczne warsztaty, dzięki czemu maluchy dowiedzą się w jaki sposób małymi krokami zmieniać codzienne nawyki, by zadbać o lepsze jutro dla nas i naszej planety. Organizatorzy zapewniają, że będą zarażać ideą less waste i pokazywać, jak można stać się eco friendly.

Wydarzenie odbędzie się 13 września w godz. 10-17 w Arena Gliwice, przy ul. Akademickiej 50. Cena wejściówki to 8 zł, dzieci do lat 12 wchodzą bezpłatnie. Bilety można zakupić tutaj. Więcej informacji o targach znajdziecie na stronie trends4kids.pl, a także na stronie wydarzenia na Fb

Kategoria: Wydarzenia