Odszukaj przyjaciół z Małym Księciem

poniedziałek 14 września 2020
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 20 września 2020
Gdzie: Katowice
W niezwykłą podróż zabierze Was Lufcik na Korbkę. Będzie kameralnie, wzruszająco i zabawnie. Interaktywne przedstawienie odbędzie się przy akompaniamencie muzyki skrzypcowej na żywo. Udział jest bezpłatny, obowiązują zapisy.

Przedstawienie „Przyjaciel Małego Księcia” będzie towarzyszył wystawie Komorebi – ekoprojekt (nie tylko) dla dzieci w Galerii Sztuki Współczesnej BWA w Katowicach. Więcej informacji o wystawie znajdziecie w naszej zapowiedzi

Spektakl o przyjaźni

Historia Małego Księcia ma wiele wymiarów i kontekstów. Tym razem widzowie poznają ją z perspektywy Lisa. W czasie spektaklu dzieci wraz z aktorami kolektywu Lufcik na Korbkę odbędą podróż, podczas której dowiedzą się, czym jest przyjaźń, odpowiedzialność za bliskich oraz wsłuchają się w głosy Róży, Lisa i wyciszającej burzy. Przedstawieniu będzie towarzyszyła muzyka skrzypcowa na żywo.

Spektakl będzie można zobaczyć 20 września o godz. 14 w Galerii Sztuki Współczesnej BWA w Katowicach (al. Wojciecha Korfantego 6). Udział w przedstawieniu jest bezpłatny. Obowiązują zapisy: edukacja@bwa.katowice.pl. Informację znajdziecie a stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia