Spacer, owieczki i zwiedzanie w atrakcyjnej cenie

czwartek 10 grudnia 2020
  • fot. archiwum zdjęć na Fb organizatora
    fot. archiwum zdjęć na Fb organizatora
Kiedy: 
  • czwartek 10 grudnia 2020 - czwartek 31 grudnia 2020
Gdzie: Pszczyna
Szukacie ciekawych miejsc na wycieczkę? Co powiecie na zimowy spacer w Skansenie. Czekają na Was zabytkowe drewniane chaty i owieczki, które można nakarmić. To również okazja do kupienia naturalnych prezentów świątecznych.

Na zimowy spacer można wybrać się do Pszczyny, a dokładnie do Skansenu „Zagrody Wsi Pszczyńskiej”. Zobaczycie tu zabytkowe, drewniane budynki m.in. młyn z wiatrakiem, kuźnię, spichlerz czy chałupę mieszkalną. Najmłodszym spodoba się możliwość nakarmienia owieczek (karma dostępna jest w sklepiku). Na miejscu można również kupić naturalne produkty, które idealnie sprawdzą się jako świąteczne prezenty.

W grudniu obowiązuje promocyjny „zimowy bilet” w cenie 5 zł. Skansen czynny jest w godz. 10-16. Znajduje się przy ul. Parkowej 20 w Pszczynie. Wycieczkę warto połączyć z wizytą u żubrów i spacerem po parku. Więcej informacji znajdziecie w naszym artykule.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Nie macie pomysłu, jaki prezent pod choinkę wybrać dla pociechy? Co powiecie na kreatywne zabawki zaprojektowane we Francji? W zależności od zainteresowań dziecka, znajdzie się coś dla małego artysty, stylisty, naukowca, a nawet detektywa.


 

Prezenty pod choinkę prosto z Francji