Muzyka, ekologia i ferie z Filharmonią

wtorek 5 stycznia 2021
Kiedy: 
  • poniedziałek 4 stycznia 2021 - piątek 15 stycznia 2021
Gdzie: Internet
Dobra zabawa ze zgłębianiem tajników muzyki oraz zajęcia z ekologii – tak zapowiadają się Ekoferie z Filharmonią Śląską. W ramach spotkań dzieciaki posłuchają gry na harfie, puzonie, waltorni, tubie czy organach.

Filharmonia Śląska przygotowała dla dzieci muzyczną zabawę z ciekawostkami, a wszystko w duchu eko. Podczas wirtualnych spotkań najmłodsi posłuchają Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Śląskiej oraz wezmą udział w warsztatach ekologicznych, które poprowadzą m.in. Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce – oddział w Zabrzu, Schronisko dla bezdomnych zwierząt „Psitul mnie”, Pasieka Śląskie Miody, Fundacja „Park Śląski” czy Stowarzyszenie Kurka Wodna. Audycje skierowane są do uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej.

Eko ferie z Filharmonią Śląską będą odbywać się od poniedziałku do piątku o godz. 10 od 4-15 stycznia na kanale YouTube Filharmonii. Szczegółową informację o feriach znajdziecie na stronie Filharmonii.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

fot. archiwum zdjęć na Fb kolejki

W ferie zimowe obsługa stoków jest zabroniona, ale wyciągi i koleje linowe mogą działać. W naszym regionie możecie skorzystać m.in. z Kolei Linowej Szyndzielnia, Czantorii, Elki w Parku Śląskim czy wjechać na Skrzyczne. Sprawdźcie szczegóły.

W ferie kolejki linowe będą czynne