Warsztaty papierowego teatru

środa 17 marca 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 27 marca 2021
Gdzie: Chorzów
Na zajęciach poznacie prostą i bardzo kreatywną technikę tworzenia teatru z papieru. Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru powstanie Wasza własna rodzinna etiuda teatralna. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Teatr Czarnego Tła z Chorzowa z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru zaprasza małych i dużych na warsztaty. Uczestnicy poznają kreatywną technikę tworzenia teatru z papieru lub przy pomocy innych przedmiotów, które akurat znajdą się pod ręką. Każda rodzina będzie miała okazję przygotować swoją niepowtarzalną etiudę teatralną inspirowana wierszem Joanny Kulmowej „Po co jest teatr”. Zwieńczeniem zajęć będzie nakręcony film „Gadające głowy o teatrze” stanowiący dokumentację papierowych realizacji i rozmów. Nie zabraknie dobrej zabawy, pobudzenia kreatywności i zacieśnienia rodzinnych więzi. Zajęcia przeznaczone dla dzieci od 5. roku życia.

Warsztaty odbędą się 27 marca w godz. 15-18 w Teatrze Czarnego Tła w Chorzowie (ul. Poniatowskiego 6). Udział w zajęciach bezpłatny. Poprowadzi je, aktorka teatru w ramach swojej pracy dyplomowej. Obowiązują zapisy. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

 

Kategoria: Wydarzenia