Jazzowanie na polanie

piątek 25 czerwca 2021
Kiedy: 
  • niedziela 27 czerwca 2021
W ramach Bielskiej Zadymki Jazzowej przygotowano atrakcje dla najmłodszych – animacje, warsztaty wokalne i taneczne, dmuchańce. Wszystko w pięknych okolicznościach przyrody, tuż obok schroniska Dębowiec.

Lotos Jazz Festival – Bielska Zadymka Jazzowa to jedno z ważniejszych wydarzeń na polskiej scenie jazzowej. W tym roku podczas Zadymki wystąpią m.in. Wynton Marsali i Chris Botti. Na część koncertów obowiązuje wstęp wolny, więc nawet jeżeli nie uda się zdobyć biletów na najważniejsze imprezy, to warto wybrać się do Bielska. Jednym z wydarzeń towarzyszących dla dzieci będzie „Jazzowanie na polanie”. Tego dnia w okolicach schroniska na Dębowcu odbędą się warsztaty wokalne i taneczne oraz animacje. Dzieciaki będą mogły poszaleć na dmuchanym zamku. Nie zabraknie również upominków.

Impreza na polanie odbędzie się 27 czerwca w godz. 11-14 na Dębowcu w Bielsku-Białej. Tego dnia odbędą się również bezpłatne koncerty na Placu Bolka i Lolka oraz Scenie Rynek. Dokładny program Zadymki dostępny jest tutaj, a informację o imprezie dla dzieci znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia