Kolorowa Centralnie Fajna Letnia Strefa

środa 18 sierpnia 2021
 • fot. mat. organizatora
  fot. mat. organizatora
 • fot. mat. organizatora
  fot. mat. organizatora
 • fot. mat. organizatora
  fot. mat. organizatora
 • fot. mat. organizatora
  fot. mat. organizatora
Patronat silesiadzieci.pl
Kiedy: 
 • piątek 20 sierpnia 2021 - niedziela 29 sierpnia 2021
Gdzie: Gliwice
Festiwal kolorów i baniek mydlanych, kino plenerowe i warsztaty z Panem Kleksem. Do tego dobra muzyka i pyszne jedzenie. W Centralnie Fajnej Letniej Strefie nikt nie będzie się nudził.

Zabawa z proszkiem Holi robi furorę na całym świecie i jest gwarantem fantastycznych przeżyć. Kolor Fest w Europie Centralnej odbędzie się 21 sierpnia i będzie z pewnością najbardziej barwnym wydarzeniem sezonu. Tego samego dnia miłośnicy baniek mydlanych będą mieli do dyspozycji wiele litrów darmowego płynu i odpowiednie akcesoria, by stworzyć gigantyczne i wymyślne bańki. Nie zabraknie bańkowych zabaw i konkursów z nagrodami.

Ogromny Twister i dmuchańce

W strefie zabaw pojawią się animatorzy z najlepszymi pomysłami na dobrą zabawę oraz gry wielkoformatowe, m.in. ogromna plansza do Twistera czy chusta animacyjna Klanza. Będzie tor przeszkód oraz kącik zabaw dla malucha. W sobotę 21 sierpnia oraz w dniach 26-29 sierpnia do dyspozycji będą też gigantyczne dmuchane konstrukcje, idealne do szalonych podskoków.

Spotkanie z Panem Kleksem i Doktorem Paj-Chi-Wo

Spotkania odbędą się 27 i 28 sierpnia. Podczas eksperymentów naukowych z Doktorem Paj-Chi-Wo dzieci dowiedzą się m.in., czym są geny, sprawdzą, jak wygląda owocowe DNA i przekonają się, co powstaje z połączenia kapusty z rzepą. Najmłodsi spotkają się też z Ambrożym Kleksem, będą mogli wziąć udział w zajęciach teatralnych, bawić się w piratów i żeglarzy oraz odkrywać tajemnice kosmosu.

Plaża i kino pod gwiazdami

Centralnie Fajna Letnia Strefa to idealne miejsce na relaks na największej w mieście plaży oraz wspólne biesiadowanie przy dobrym jedzeniu i muzyce. Jedną z największej atrakcji tego lata w tym miejscu będzie z pewnością kino pod gwiazdami. W piątek 20 sierpnia o godz. 21 na dużym ekranie będzie można zobaczyć film pt. „Green Book” - zdobywcę aż trzech Oskarów.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie Europy Centralnej

Kategoria: Wydarzenia